עשרות משחקים ללא תשלום ואלפי מבצעים, כעת בחנות של GOG • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

עשרות משחקים ללא תשלום ואלפי מבצעים, כעת בחנות של GOG

החנות שאינה מאמינה בהגנות קבצים מצטרפת גם היא לחגיגת הבידור הביתי – עם הצעות שיהיו זמינות עד לסוף החודש הנוכחי

חגיגית הגיימינג בצל הקורונה ממשיכה לה, ונראה כי אין פלטפורמת מכירה שלא ממהרת לקחת חלק במיזם שבו המטרה העיקרית היא פשוט לגרום לכולנו לצאת כמה שפחות מהבתים – כך שלכל צרכן תהיה אפשרות למצוא את ההנחות ואת החנות המתאימים ביותר לטעמו.

גם הפולנית המתמחה במשחקים שמגיעים ללא שום הגנות קבצים (DRM), בתור קובץ הפעלה סטנדרטי שניתן להתקין ולהפעיל ללא הגבלות על כמה מערכות מחשב שתבחרו, מקיימת בימים אלו את מיזם מבצעי האביב שלה המקיף מעל ל-2,500 יצירות בהנחות של עד 90 אחוזים מן המחיר המקורי – וחשוב אף יותר מכך, מציעה חבילה של יותר מ-20 משחקים להורדה בלי תשלום בכלל.

ראוי להבהיר כי רשימת המשחקים החינמית הזו אינה יוקרתית באופן בלתי רגיל, עם לא מעט כותרים מהמילניום הקודם וגם כותרי אינדי צנועים ויזואלית מהשנים האחרונות – אך תוכלו למצוא שם גם כמה שמות מוכרים כדוגמת כותר הפעולה Shadow Warrior Classic, הכותר הראשון בסדרת Postal האלימה והמטורללת וכמו כן משחק קרבות הקלפים Gwent מבית יוצרי The Witcher, אשר יוכלו להעביר לכם שעות בהנאה משתלמת.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחקים החינמיים ב-GOG

Shadow Warrior Classic Complete

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

בין ההנחות המעניינות ביותר בחנות הדיגיטלית של ניתן למצוא את חבילת Dishonored השלמה, עם כל שלושת הפרקים שהושקו תחת מותג הפעולה וההתגנבות האיכותי הזה, יחד עם כל התכנים המוספים, במחיר כולל של 31.99 דולר, או 115 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-GOG

Dishonored: Death of the Outsider

החבילה האולטימטיבית של משחק התפקידים המשובח Fallout: New Vegas, מבית סטודיו Obsidian המפורסם, תעלה לכם 9.99 דולר כעת, שהם 36 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-GOG

חובבי הנוסטלגיה יוכלו לבחור בגרסת המעודכנת והמשופרת של כותר התפקידים המפורסם Neverwinter Nights במחיר 9.99 דולר – וכמו כן בגרסה השלמה והמלאה של Neverwinter Nights 2 או בגרסה השלמה המעודכנת שלBaldur's Gate ו-Baldur's Gate 2 באותו המחיר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-GOG

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

רוצים עוד משחקים שיוכלו לעורר בכם תחושות נוסטלגיה מפתיעות? את רשימת המבצעים המלאה תמצאו בקישור להלן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-GOG

לסיום, נעבור אל מאגר משחקי האינדי העצום של פלטפורמת itch.io – שגם היא מציעה רשימת יצירות במחירי או ללא עלות כלל שיעזרו להשאיר אתכם בבית מבלי להתפתות לצאת ללא צורך ממשי. יש סיכוי סביר שחלק גדול מהשמות כאן לא יהיו מוכרים לכם כלל, אך כאשר מדובר בעוד משחקים חינם לשעת מחסור קשה להתלונן מבחינתו – אז תעשו חיים!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחקים החינמיים ב-itch.io

From Orbit – אחד מעשרות משחקים שזמינים עבורכם חינם לגמרי ברשימה השלמה של itch.io

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close