עם רובוט מחמד, בלי מצב משחק עלילתי: Battlefield 2042 מגיע עם תאריך השקה קרוב

סדרת המלחמה המפורסמת של EA Games מבצעת חזרה נוספת אל העתיד הקרוב – ומשילה מעצמה את מצבי המשחק המסורתיים ליחידים לטובת התמקדות בקרבות ענק מקוונים

אנחנו נמצאים בעיצומו של מירוץ הכרזות ופרטים חדשים מעולם הגיימינג כמו בכל חודש יוני בשנים האחרונות, ואחת מההודעות המשמעותיות ביותר מגיעה אלינו מ-EA Games, שתחזיר השנה את סדרת Battlefield הוותיקה והיוקרתית שלה אל מרכז העניינים עם פרק (מעט) עתידני נוסף.

הדלפות ושמועות על Battlefield 6 שיהיה פרק מודרני נוסף אחרי מספר שנים של התמקדות במלחמות המאה ה-20 ליוו אותנו במשך כמה שבועות לפחות – אך כעת עם ההכרזה הרשמית אנחנו מגלים כי השם הזמני בעל המספור הכרונולוגי הולף בשם שמציין את השנה בה יילחמו מיליוני שחקנים האחד בשני, ומצביע אולי על העדפה להתייחס ליצירה בתור ספין-אוף צדדי ולא בתור פרק מוביל חדש.

סדרת Battlefield חוזרת עם אנרגיות גבוהות במיוחד – והשחקניות לא יזדקקו להמתין זמן רב עד שיוכלו להתנסות בפרק החדש, בין אם מדובר בבחינות הבטא השונות המתוכננות ובין אם מדובר בתוצר הסופי

פרק מספר 12 בקו הראשי של מותג Battlefield, שמגיע אלינו בערך 19 שנים לאחר ש-Battlefield 1942 החל את הכל, יחזור אל המקורות בכך שלא יכיל מצב משחק עלילתי לשחקן יחיד אלא יתמקד במצבי המשחק המקוונים – עם עד 64 שחקנים בכל קבוצה ועד 128 שחקנים בו-זמנית בסך הכל ב-PC ובקונסולות החדשות, מגוון כלי רכב מעניינים, נשקים ואמצעים חדשים (כולל רובוט על ארבע שמצוייד במקלע במקום פרצוף) וגם מפות מגוונות שכמות ההרס הסביבתי האפשרי בהן היא חסרת תקדים, בין היתר תודות לשימוש בגרסה חדש ומשודרגת של מנוע ה-Frostbite המוכר שמהווה בסיס עבור חלק ניכר מהיצירות של EA בשנים האחרונות.

טריילר השקה ארוך של חמש דקות מציע טעימה ממגוון סיטואציות משוגעות אותן עתידים לחוות השחקנים ב-Battlefield 2042, כולל שחזור של אחד מהמהלכים המפורסמים ביותר בתולדות הסדרה וגם דגש על תנאי מזג אוויר קיצוניים שיוכלו לשנות את תנאי השטח ואת הטקטיקות של המתמודדים מהקצה אל הקצה.

Battlefield 2042 מיועד להגיע למחשבים האישיים ולקונסולות הדור הקודם והדור החדש של סוני ומיקרוסופט כבר בעוד כשלושה חודשים, ב-22 באוקטובר השנה. האם הוא נכנס אל תוך רשימת הקניות המיועדת שלכם, או שתעדיפו להמתין לעוד פרטים וסרטוני משחקיות לפני שתחליטו אם הוא מצדיק את ההשקעה? מוזמנים לדבר על זה בתגובות.

הגיחה הקודמת של Battlefield אל העתיד, לפני עשור וחצי, לא הייתה מוצלחת באופן מלא ומוחלט. האם כל הניסיון והלקחים שהופקו מאז ועד עכשיו יתורגמו ללהיט גדול חדש? בעוד מספר חודשים נגלה