עלילות היאקוזה בעיר הגדולה: המבצעים של Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

עלילות היאקוזה בעיר הגדולה: המבצעים של Steam

מתקפה של כותרים איכותיים מיפן ממתינה לכן בחנות המקוונת האהובה ממש עכשיו

סוף השבוע הנוכחי של פלטפורמת הגיימינג הגדולה מכולן מציע לנו אמנם רק כותר חינמי אחד לתקופת נסיון – אך לשמחתנו הוא מכפר על כך עם מגוון גדול ונראה של כותרים במחירים מקוצצים שאותם אתם מוכרחים לבדוק. תהנו!

הלהיט הענקי מבית (Ubisoft) שנכנס אל השנה החמישית של עדכונים ותוספים שונים ומשונים עבורו, Rainbow Six: Siege, נהנה מעוד סוף שבוע בו תוכלו להוריד ולהתקין אותו ללא תשלום כלל – ואז גם לרכוש את אחת החבילות הזמינות במחיר קורץ.

החל מ-31.6 שקלים בלבד עבור חבילת הבסיס ועד 186.45 עבור ה-Ultimate Edition המלאה עם מרבית התכנים הקיימים – במסגרת הנחות של בין 45 אחוזים ל-60 אחוזים לעומת מחירי המקור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Rainbow Six: Siege

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

חבילה נהדרת אשר כוללת את שלושת כותרי סדרת Yakuza המצליחה שהושקו עד כה עבור המחשבים האישיים – Yakuza 0 וגרסאות הרימייק Yakuza Kiwami ו-Yakuza Kiwami 2, יחד במחיר של 112.2 שקלים ובמחירים טובים מאוד כל אחד בנפרד, לטובת אלו שכבר רכשו את אחד מהם בשלב קודם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Yakuza Kiwami

כותר הפעולה האיכותי Nioh מבית המפתחת Team Ninja שהושק במקור ל- בשנת 2017 – מוצע כעת ב-56.98 שקלים בלבד עבור הגרסה השלמה והמלאה שלו. הצעה מעולה לכל מי שמחבבים משחקים עם אתגר גדול.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

גם כותר הפעולה-תפקידים האירופאי Vampyr נמכר בעבור 56.98 שקלים בלבד – עם תוספת של 7.37 שקלים המהווה הנחה של 33 אחוזים עבור חבילת ה-DLC היחידה שהושקה עבורו עד עתה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

כותר האקשן-תפקידים הבלתי רגיל והמוצלח Valkyria Chronicles 4 מוצע עכשיו ב-64.58 שקלים עבור גרסתו השלמה עם 6 תכני DLC שונים – הנחה של שני שליש מן המחיר המלא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

פינוק גדול עבור חובבי כותר האימה – לרגל ההכרזה על המשחק הטרי Amnesia: Rebirth, ישנה הזדמנות לרכוש את כל ארבעת היצירות הקודמות של המפתחת המוצלחת Frictional Games בעלות נהדרת של 22.17 שקלים, שמהווה פחות מעשירית המחיר המומלץ המלא. תמורת מעט יותר מ-5 שקלים לכל משחק תקבלו גישה אל Penumbra בגרסתו המלאה, Amnesia: The Dark Descent, Amnesia: A Machine for Pigs ו-SOMA.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Mortal Kombat 11 המצליח משנה שעברה נהנה כעת ממחירו הנמוך ביותר – 98.38 שקלים בלבד עבור גרסת הבסיס, לצד עלות של 149.98 שקלים לגרסת פרימיום שכוללת תוספת של שש לוחמים חדשים ובונוסים דיגיטליים אחרים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Mortal Kombat 11

מעוניינים בעוד קרבות אלימים אצלכם בספרייה הדיגיטלית? תוכלו לרכוש גם את Mortal Kombat X בעבור תג מחיר של 29.58 שקלים – או 44.38 שקלים לגרסת Mortal Kombat XL המורחבת והמשופרת.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

צמד משחקי ההרפתקאות הייחודיים Shenmue ו-Shenmue 2, בגרסאות המודרניות המעודכנות שלהם, נמכרים יחד ברבע ממחיר היעד המקורי – 39.73 שקלים בלבד. הכנה טובה עבור Shenmue 3 שמיועד לסיים את תקופת הבלעדיות שלו ולנחות ב- במהלך חודש נובמבר הקרוב.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

כל ארבעת משחקי הפלטפורמה מבוססי הפיזיקה של סדרת Trine החביבה נמכרים יחד בחבילה משתלמת אחת – במחיר 86.32 שקלים שמהווה הנחה של 73 אחוזים מן המחיר המלא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Trine 4: The Nightmare Prince

כמו תמיד, רשימת המבצעים המלאה ארוכה הרבה יותר ממה שאנחנו יכולים לסכם כאן בכמה פסקאות – אז תמיד מומלץ גם להיכנס אל העמוד המרכז בכדי להתרשם מכלל ההיצע בעצמכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Steam

תגיות
Back to top button
Close
Close