עידן חדש של פשע: Mafia 3 נחשף רשמית עם משחקיות מבטיחה

אחרי חצי עשור של שקט תעשייתי סדרת משחקי הפשע חוזרת ובגדול, היישר אל העולם התחתון של שנות השישים בארצות הברית

כמובטח, תחילת של תערוכת הגיימינג Gamescom סיפקה לנו היכרות רשמית עם אחד המשחקים המסקרנים ביותר בהם הזדמן לנו להיתקל בשנה החולפת – Mafia 3, שינסה להוכיח לנו שלא רק ב- Games יודעים ליצור עולם פתוח עם עלילה, דמויות ואווירה אותניות ששואבות את השחקן.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כפי ששיערנו בהתבסס על התמונה הבודדת שהייתה זמינה, הפרק השלישי בסדרת העולם הפתוח אכן תתבסס על דרום ארצות הברית של שנות השישים-שבעים – ניו אורלינס של שנת 1968, ליתר דיוק, כשברקע מלחמת וייטנאם שמפלגת את האזרחים. העניין לא נגמר כאן, אגב – שכן הדמות אותה יגלמו השחקנים תהיה בחור כהה עור בשם לינקולן קליי, שחוזר הביתה מהמלחמה ונאלץ להתמודד בין היתר גם עם גילויי גזענות בתקופה שבה נושא שיוויון הזכויות עלה לכותרות.

mfft

אין ספק כי מדובר באחת מסביבות המשחק הייחודיות ביותר שנראו במשחק , ויהיה מעניין מאוד לראות כיצד הנושאים הרציניים והבוגרים האלו ימוזגו אל תוך משחק שבבסיסו יאפשר לכם להרוג, לשדוד ולזרוע הרס כאוות נפשכם, ללא יותר מדי משמעות או נשיאה בתוצאות.

לצד טריילר עלילתי רשמי וארוך יחסית עבור Mafia 3, קיבלנו גם הצצה למשחקיות הצפויה לנו, וזו בהחלט נראית נהדר – לפחות מהבחינה הויזואלית, עם פיצוצים נאים, השתקפויות ריאליסטיות ורכבים אמריקאיים קלאסיים ארוכים במיוחד ש"שטים" להם על הכביש.

Mafia 3 עתיד להגיע למחשבים מבוססי חלונות ולקונסולות ה- וה- 4 במהלך שנת 2016. מתרגשים?

mfft2mfft1

עלילת המשחק תתמקד בנקמתו של לינקולן במאפיה האיטלקית, שתביא אותו לחבור אל כוחות נוספים בעולם הפשע של ניו אורלינס וליצור שרשרת אירועים ש"תשנה את פני העיר"

קישורים נוספים