עונת דחיות המשחקים בעיצומה • HWzone
גיימינג

עונת דחיות המשחקים בעיצומה

סוף השנה האזרחית ותקופת הדיווחים הפיננסיים כבר כאן – ואיתן בשורות על כך שנזדקק להמתין יותר מהצפוי עד להשקה של כמה וכמה משחקים מסקרנים ומבטיחים

לא מעט משחקים טובים ומעניינים הושקו בחודשים האחרונים, וכמה משחקים איכותיים נוספים עתידים להגיע לפני סוף שנת 2019 – אך כעת אנחנו מגלים שיש גם לא מעט כותרים שלא יגיעו במועד המיועד עבורם, אלא יקבלו עוד קצת זמן שאמור לשדרג את איכות התוצר הסופי, לטובת כולנו.

הפרק השני של משחק הפעולה, התגנבות והישרדות המופתי The Last of Us, בבלעדיות עבור קונסולות ה-PlayStation 4 (כאשר לא ניתן לבטל את האפשרות להשקה גם ל-PlayStation 5, כשזו תגיע אל החנויות) יגיע ב-29 במאי 2020, במקום תאריך המקור ב-21 בפברואר 2020 – כשהמטרה היא לוודא שהיצירה היא בסטנדרט האיכות הגבוה המוכר של סטודיו Naughty Dog, אשר מהווה את אחד מעמודי התווך של חברת בתחום הגיימינג מאז שנת 2001.

The Last of Us: Part 2

גם כותר התפקידים Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, יורשו של משחק תפקידים ייחודי משנת 2004 אשר נכשל בקופות (והביא לסגירת המפתחת שיצרה אותו) אך הגיע אל מעמד קאלט אמיתי מאז, יגיע באיחור – אין תאריך מדוייק במקרה זה, אך המפתחת החדשה של פרק ההמשך הכריזה כי זה לא יקרה במהלך חלון הזמנים המקורי אי שם ברבעון הראשון של 2020, אלא במועד מאוחר יותר בשנה הבאה. במקרה הזה נראה כי בהחלט ניתן לסלוח על העניין – אחרי שהמעריצים המתינו מעל ל-15 שנים ליורש, עוד מספר חודשים הם פרק זמן פעוט למדי בתמורה לסיכוי לקבל תוצר מוצלח.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

חברה שלקחה את טרנד הדחיות צעד גדול קדימה היא לא אחרת מיוביסופט (Ubisoft הגדולה), אשר דיווחה על רבעון בעייתי לאחר אכזבות מסחריות מ-Ghost Recon Breakpoint ו-The Division 2 והחליטה לבצע שינוי גישה מסויים, כך נראה – ההמשך של Raibow Six Siege המצליח, Rainbow Six Quarantine, הפרק השלישי בסדרת Watch_Dogs (שקיבל את השם Watch_Dogs Legion) ומשחק העולם הפתוח החדש Gods and Monsters כולם נדחו ויגיעו מתישהו בין אפריל 2020 למרץ 2021, ולא לפני כן. מנוחה קלה היא מה שיעזור למפתחת הצרפתית לחזור ולהפגין יחד מכובד כלפי שחקניה ומעריציה? אנחנו לא משוכנעים, אבל מקווים לטוב ביותר.

Gods and Monsters

משחק אחד נוסף שנדחה, ואף עלול שלא לראות את מדפי החנויות לעולם, משתייך אל יקום עלילתי שהפך לפופולרי במיוחד בשנים האחרונות – Divinity: Fallen Heroes, משחק תפקידים טקטי בתורות שנועד להוות את ההמשך עבור כותר התפקידים האהוב Divinity: Original Sin 2. לאחר תקופת פיתוח של כמעט שנה וחצי, המפתחת הבלגית Larian הודיעה כי Fallen Heroes לא יושק בחודש נובמבר 2019 כמתוכנן, אלא יוקפא לפרק זמן לא ידוע – בזמן שאנשי הסטודיו מפנים את מירב המאמצים שלהם למשימה הגדולה שקיבלו לידיהם: הפיתוח של Baldur's Gate 3, שינסה לעשות כבוד לסדרה האגדית מבית .

Divinity: Fallen Heroes

כל הכותרים האלו מצטרפים גם אל Doom Eternal, ש"זכה" לדחייה משמעותית של חמישה חודשים כבר לפני מספר שבועות – נקווה שכל תוספות הזמן הללו יעניקו לנו להיטים חדשים ונהדרים שיהפכו את 2020 לחגיגת גיימינג גדולה.

תגיות

5 תגובות

  1. יוצא baldur's gate 3 ?!?! צריך לעשות כתבה וcountdown מיוחד רק בשבילו.
    מקווה מאוד שיזרקו לפח כל מה שקשור לbeamdog.

  2. P R O T O T Y P E – I I I
    כנסו לפורום של ACTIVISION ותצביעו למען הצורך במשחק.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close