עוד משחק משובח בחינם: Shadow Complex נוחת במחשבים האישיים וזמין ללא עלות

שש וחצי שנים לאחר שהושק ל-Xbox 360, מגיע אחד מהמשחקים המפתיעים ביותר לטובה מהדור הקודם גם למחשבים האישיים, בגירסה משופרת שגם זמינה בינתיים לגמרי בחינם

לא רק EA מחלקת לכם משחקים בחינם – גם המפתחת-מפיצה Epic Games החליטה להצטרף לחגיגה, וחשפה כי Shadow Complex, משחק הפעולה-פלטפורמה ב-2.5 מימדים שנוצר בידי הסטודיו Chair Entertainment, נוחת במחשבים האישיים בגירסה מעודכנת שתיקרא Shadow Complex Remastered.

למי שטרם הזדמן לו להתנסות, נספר כי Shadow Complex הוא משחק עם מצג צד נגלל ב-2.5 מימדים (עם גיחה לתלת מימד מלא במקטעים מסויימים) ששואף הרבה השראה מז'אנר ה-Metroidvania הקלאסי והאהוב, ומציע סיפור עתיר בפעולה, רובוטים ענקיים וציוד היי-טקי חדיש אשר מרחש בעולמו של ספר המותחן Empire מהיוצר אורסון סקוט קארד, שהביא לנו גם את סדרת 'המשחק של אנדר'.

ssccrr2

Shadow Complex הושק במסגרת שירות ה-XBLA של מיקרוסופט בשנת 2009 באופן צנוע, אך עד מהרה הפך לפופולרי מאוד עם ביקורות אוהדות מאוד משחקנים ומבקרים כאחד תודות לליטוש ואיכות שלא רבים ציפו לקבל מכותר דיגיטלי בעלות של 15 דולר. כעת, המשחק המוצלח הזה נוחת סוף כך סוף גם במחשבים האישיים, בגירסה עם איכות ויזואלית משופרת וחשוב מכך – עלות של אפס למשך כל חודש דצמבר, כפינוק לעונת החגים הלועזית של סוף השנה האזרחית.

ssccrr1

בדומה להצעה העדכנית של EA עבור Jade Empire, גם כאן המשחק החינמי נועד לקדם פלטפורמה מסויימת – במקרה הזה מדובר בקליינט המשחקים הרשמי של Epic Games שדרכו תוכלו להוריד את Shadow Complex Remastered בחינם – בדומה לאופן בו ניתן לקבל גישה גם למבחנים המוקדמים של Unreal Tournament החדש והמרשים. Epic מרוויחה פופולריות לשירות ולמותג שלה, ואתם מרוויחים כותר נהדר ללא תשלום – כולם מנצחים.