עוד מבצר נכבש: גם Doom 2016 נפרץ רשמית • HWzone
גיימינג

עוד מבצר נכבש: גם Doom 2016 נפרץ רשמית

כותר נוסף אשר מוגן בידי הגירסה העדכנים של טכנולוגיית ה- הנודעת נפרץ והופץ ברשת, לקול צהלותיהם הדיגיטליות של הפיראטים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אמרנו את זה עוד קודם ונאמר זאת גם הפעם: משחקי החתול והעכבר בין החברות אשר יוצרות ומפיצות תכנים דיגיטליים לבין אלו שמצדדים ופועלים פיזית בתחום התוכן ברשת לא יפסיקו בקרוב, ואולי גם אף פעם – לא משנה עד כמה המצב נראה ככזה שבו אחד מהצדדים קרוב לנצחון מוחץ על השני.

זה היה הסיפור של עולם הגיימינג וטכנולוגיית , שצצה לה בקול תרועה רמה והפגינה עליית מדרגה משמעותית ביכולות ההגנה אל מול כל טכנולוגיות ה- האחרון שהיו בקטגוריה עד אז. הפופולריות שלה צמחה והיכולות השתדרגו עוד יותר, והחל מסוף השנה שעברה התחלנו למצוא אותה כאורחת בחלק ניכר מהמשחקים המובילים של חברות ההפצה המרכזיות – כזו שמונעת את הפריצה של אותם כותרים ולמעשה מרחיקה את הגיימרים שאוהבים להוריד תכנים מבלי לשלם עליהם.

המצב היה נראה די שלילי עבור מחנה הפיראטים, אך אז הגיע מעקף זמני מפתיע שהוכיח כי Denuvo אינה חפה מפגמים – ולמרות שנסגר בזריזות, אחריו התחלנו לקבל פריצות אמיתיות ומלאות לכמה מהכותרים שהשתמשו בשירותיה, Inside ו-Rise of the Tomb Raider, בהתבסס על קבוצות פריצה שעונות לשמות CPY ו-Conspir4cy.

מצטרף חדש למועדון הפרוצים, כארבעה חודשים אחרי שהושק רשמית
מצטרף חדש למועדון הפרוצים, כארבעה חודשים אחרי שהושק רשמית

כעת, אל הרשימה הקצרה הזו מצטרף גם משחק הפעולה החדש והפופולרי Doom, שאיתחל באופן מוצלח את המותג המפורסם – עם פריצה רשמית ומלאה של קבוצת PNY שהופצה במהירות בכל הצינורות המקוונים של הפיראטים, ובראשם הביטורנט המבוזרת כמובן.

הודעת קבוצת הפריצה על הצלחתם
הודעת קבוצת הפריצה על הצלחתם

ישנם עוד עשרות כותרי שטרם נפרצו וללא ספק כותרים עתידיים שיעשו שימוש בשיטה, אך הלך הרוח הנוכחי ברשת הוא שאת כולם ניתן לנצח בסופו של דבר בעזרת מספיק זמן וסבלנות, אחרי שהראשונים 'נכנעו'. מצד שני, כנראה שגם אם הגירסה הנוכחית של נפרצה בחברה ידאגו להציע מתישהו בעתיד הלא רחוק גירסה חדשה אשר תהיה מאתגרת אפילו יותר להשבתה – וכך, המלחמה הוירטואלית והאידיאולוגית הזאת תמשיך להתקדם ולהתפתח.


תגיות
Back to top button
Close