עוד חינמיים ועוד דילים עבורכם: מבצעי הגיימינג של סוף השבוע

שלושה כותרים ללא עלות מ-Steam, Epic Store ו-GOG מחכים לכם כעת ברשת, ואיתם הנחות יפות רבות אחרות

סוף שבוע לוהט נוסף בפתח, ואנחנו לא מדברים רק על הטמפרטורות שבחוץ אלא גם על ההזדמנויות ליהנות משעות רבות של הנאה תחת המזגן עם שלל משחקים עבור אנשי ה-PC – גם כאלו שאפשר להשיג חינם לחלוטין וגם כאלו שאפשר להשיג בהנחות גדולות קורצות. פיניתם את הלו"ז? זה הזמן להתחיל.

גם בשבוע זה הבשורה החינמית החמה ביותר היא ללא ספק זו של ה-EGS – כותר המסתורין לשבוע זה נחשף והוא Wolfenstein: The New Order הנהדר, זמין לכל המשתמשים הרשומים בפלטפורמה ללא עלות עד ליום חמישי הבא, ה-9 ביוני, כולל לאלו שנמצאים בישראל לשמחתנו (לאחר שנים רבות בהן משחקים עם סמלים של גרמניה הנאצים היו אסורים לשיווק באופן גורף, ללא קשר לקונטקסט שלהם).

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

לא מדובר בדיל לוהט כמו אלו שליוו אותנו בשבועיים הקודמים, ראוי להודות, אך עדיין מדובר בכותר פעולה טוב מאוד שראוי כמעט לכולם להתנסות בו, בין אם בפעם הראשונה ובין אם בתור סיבוב חוזר לאלו שכבר חוו אותו בעבר מאז מועד ההשקה המקורי ב-2014.

אם תרצו להשלים את החוויה עם חבילת ההרחבה Wolfenstein: The Old Blood (שכוללת זומבים נאצים, כמיטב המסורת) תוכלו לעשות זאת בעבור תשלום של 47.8 שקלים, לאחר שימוש בקופון הדיגיטלי המקנה 25 אחוזי הנחה על הרכישות בחנות של Epic Games במסגרת מיזם ה-Mega Sale אשר ממשיך עד לאמצע חודש יוני.

בשבוע הבא מצפה לנו כותר מסתורין נוסף – ולעת עתה ניתן להתרשם מההנחות השונות הזמינות עבור מאות כותרים בפלפורמה, כולל הנחה נוספת של 25 אחוזים בעת הרכבת סל עם שווי של 49.95 שקלים ויותר כזכור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Epic Games Store

בחנות של GOG, ללא כל הגנות DRM עבור המשחקים כידוע, חוגגים את היקום העלילתי העשיר של Warhammer על כל רבדיו עם חלוקה של חבילת הפתעות דיגיטליות קטנות רלוונטיות – שכוללת בתוכה גם את Warhammer 40K: Chaos Gate, משחק אסטרטגיה קלאסי בתורות משנת 1998 שזכה להמשכיות בלתי צפויה רק בחודש שעבר, לאחר הפוגה ארוכה במיוחד, עם ההשקה של Warhammer 40K: Chaos Gate – Demonhunters עם ביקורות חיוביות למדי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת החבילה ב-GOG

לצד המשחק הספציפי מוצעות הנחות של עד 90 אחוז עבור שלל כותרי Warhammer אחרים ב-GOG, חדשים וישנים כאחד – כאשר הרשימה הזו כוללת הוזלה של 80 אחוז עבור משחק הפעולה Space Hulk: Deathwing מ-2018, הנחה של 75 אחוזים עבור כותר האקשן-תפקידים Warhammer: Chaosbane מ-2019, 50 אחוזי הנחה עבור כותר הפעולה Necromunda: Hired Gun שהושק בשנה שעברה ועוד. הרשימה המלאה נמצאת לפניכם, בקישור להלן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-GOG

בחנות של Steam מציינים בין היתר את חודש הגאווה, עם חלוקה חינמית של הגרסה המלאה למשחק ההרפתקאות הייחודי Tell Me Why, עם כל שלושת הפרקים שלו, מעתה ועד לסוף יוני עבור כל המשתמשים הרשומים בפלטפורמה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Steam

מעבר לכך, ישנם מספר כותרים שמוצעים במחירים חסרי תקדים ב-Steam במסגרת סוף השבוע הנוכחי – כמו כותר האסטרטגיה Warhammer 40K: Gladius – Relics of War שניתן להוריד ולנסות חינם במהלך היומיים הקרובים וכמו כן לרכוש לצמיתות במהדורת הבסיס ב-14.99 שקלים, לאחר קיצוץ של 90 אחוזים לעומת העלות המקורית במסגרת פסטיבל המותג אשר נחגג גם בפלטפורמה זו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק המסתורין וההישרדות הדיסטופי We Happy Few זמין גם הוא בתמורה ל-22.49 שקלים בלבד, לאחר הנחה של 90 אחוזים ממחיר ההשקה המקורי המלא שלו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

חבילה שכוללת את כותר הפעולה Bulletstorm בגרסת Full Clip המעודכנת והמשופרת שלו, יחד עם חבילת DLC שמכניסה את תוך המשחק את דיוק האחד והיחיד מסדרת Duke Nuk'em, זמינה במחיר זעיר של 15.98 שקלים, המגלם הנחה של 91 שקלים לעומת המחירים המלאים הרגילים של התכנים הללו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam

חבילת אסטרטגיה משובחת הכוללת גם את Homeworld Remastered Collection, עם גרסאות מחודשות ל-Homeworld המקורי ו-Homeworld 2 בתוכה (בתוספת הגרסאות הקלאסיות מתחילת המילניום), והן את Homeworld: Deserts of Kharak העדכני יותר – זמינה ב-24.13 שקלים בלבד כמחיר סופי, לאחר הוזלה של לא פחות מ-93 אחוזים לעומת המחירים המומלצים במקור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam