עדכניים במחיר מקוצץ: מבצעי הגיימינג של Steam (עודכן) • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשתצרכנות

עדכניים במחיר מקוצץ: מבצעי הגיימינג של Steam (עודכן)

מבצעי סוף השבוע בפלטפורמת הגיימינג יעניקו לכם הזדמנות לחוות כמה מהכותרים הבולטים של שנה שעברה בעבור תג מחיר נגיש

סבב המבצעים הנוכחי של Steam מפנק אותנו בכמה וכמה כותרים שהושקו במהלך שנה האחרונה, וגם כמה כאלה שלא – ואנחנו אספנו לכם כהרגלנו את ההמלצות הבולטות שכדאי לכן לבדוק.

Mafia 3, משחק הפשע בעולם פתוח שהושק רק לפני כמה חודשים בקול תרועה (ואיכזב חלק מהשחקנים, אך בכל זאת כולל לא מעט תכנים ייחודיים ומעניינים), מוצע כעת למכירה בשליש ממחירו המלא, 19.8 דולר.

Mafia 3 אולי לא היה המשחק הכי טוב של 2016, ואולי אפילו לא קרוב לכך – אבל במחיר הנוכחי בכל זאת ראוי לשקול קניה שלו

XCOM 2 הנהדר של אולפני Firaxis Games, שהשוק בתחילת 2016, נמכר בעבור 24 דולר שהם הוזלה של 60 אחוזים מהמחיר המלא.

Doom הנהדר משנה שעבר נמכר ב-30 דולר, וגם חבילת התוספים שלו, ה-Season Pass, מוצעת בהנחה במחיר של 26.8 דולר.

משחק האסטרטגיה המיוחד והמאסיבי Total War: Warhammer מוצע בחצי ממחירו, או 30 דולר.

ההשקה לא הייתה חלקה במיוחד, אבל כעת Total War: Warhammer מהווה נצר ראוי בהחלט לסדרה ארוכת השנים אליה הוא משתייך

חבילה שכוללת את כל משחקי סדרת האגדית, החל מהצמד המקורי, דרך גירסאות ה-Remastered המשופרות של אותו צמד, ועד ל- Infinite וכל תכני ה-DLC שלו, נמכרת בעבור 15 דולר.

כל העונה הראשונה של משחקי ההרפתקאה המבוססים על עולמו של Minecraft, אשר מורכבת משבעה פרקים עלילתיים שונים, מוצעת במחיר של 10 דולר.

משחק האקשן-תפקידים המוצלח והמצליח Grim Dawn, מיוצרי Diablo 2 ו- Quest, מוצע במחיר קורץ של 12.5 דולר בלבד. תוסף ה-Crucible עבורו מוצע גם הוא במחיר זעיר של 3 דולר, למעוניינים.

אם עדיין לא ניסיתם את Grim Dawn, כעת זה זמן טוב לעשות את זה – הוא שווה את ההשקעה

כל פרקי המשחק השישי החדש בסדרת Hitman מוצעים בחצי ממחירם המלא: 7.5 דולר עבור הפרולוג והפרק הראשון, 5 דולר לכל אחד מחמשת הפרקים הנוספים ו-30 דולר בסך הכל עבור כל החבילה במלואה.

כותר האקשן-תפקידים ההומוריסטי The Adventures of Van Helsing, בגירסת ה-Final Cut שלו שכוללת את כל שלושת הפרקים שהושקו במסגרת הסדרה, נמכר ברבע מחיר – 11.25 דולר.

Civilization 6 הנהדר, אחד המשחקים המוצלחים ביותר בשנת 2016 כולה, זמין בהוזלה קלה עם תג מחיר של 48 דולר – כאשר במקביל ישנה גירסת הדגמה חינמית חדשה זמינה שאותה תוכלו להוריד לפני הרכישה, על מנת לוודא שאתם עושים את הצעד הנכון מבחינתכם.

ולסיום, צמד משחקי פעולה וותיקים אך מעולים נמכרים בעלות איכותית – Spec Ops: The Line האותנטי והבלתי צפוי במחיר של 6 דולר ו-The Darkness 2 הסוריאליסטי והאלים בעבור 4.5 דולר.

כל מחירי המבצע יהיו זמינים, כמו תמיד, עד לשעות הצהריים ביום שני הקרוב, ה-20 במרץ, אז תהנו מהן בצורה הכי טובה שאפשר. גיימינג נעים!

תגיות

2 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close