סיבוב חדש של חגיגות קיץ: משחקים חינם ומבצעים ב-Epic Games Store

בואו לאסוף עוד פינוקים ללא עלות וליהנות ממבצעים – גם אצל Epic וגם ב-Steam

מיזם מבצעי הקיץ המקיף של פלטפורמת Steam הסתיים לו אמנם, אבל זה ממש לא אומר שאין הזדמנויות אחרות להעביר שעות רבות

משחק פלטפורמה עם עיצוב חזותי מיוחד ומהמם במלוא מובן המילה, Wonder Boy: The Dragon's Trap, אשר הושק במקור ב-2017 בתור רימייק לכותר מ-1989 עבור ה-Sega Master System – הוא גולת הכותרת של מיזם החלוקה החינמית ב-Epic Games Store עבור השבוע הקרוב. אם יש לכם עניין כלשהו בכותרי פלטפורמה דו-מימדיים, אסור לכם לפספס את ההזדמנות הזו להתנסות ביצירה הזו ללא תשלום כלל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

הצעה חינמית שנייה לשבוע זה, שחוזרת לסיבוב נוסף, היא עבור משחק התפקידים Idle Champions of the Forgotten Realms – משחק שהוא חינמי בבסיסו, אך יוענק יחד עם חבילת בונוס בשווי של מעל ל-100 דולר עבור אלו שיבחרו להוריד אותו, להירשם ולהיכנס אליו במהלך הימים הקרובים, עד ליום חמישי ה-21 ביולי. אוהבים את היקום העשיר של מבוכים ודרקונים? זה הזמן הנכון לפעול.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

בנוסף למשחקים חינם, ב-Epic Games Store עורכים מכירת קיץ משלהם אשר תימשך כמעט עד סוף החודש – ללא קופוני הנחה לצערנו, אך עם הנחות של עד 75 אחוזים עבור כותרים רבים מתוך המגוון שמתפתח ללא הרף.

כותר התפקידים-פעולה האפל והמאתגר Salt and Sacrifice, פרק ההמשך העדכני עבור Salt and Sanctuary שהיה הראשון שתרגם בהצלחה את הנוסחה האהובה של סדרת Dark Souls לדו-מימד, זמין בתמורה ל-44.1 שקלים לאחר קיצוץ של 30 אחוזים ממחיר ההשקה שלו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

הגרסה המלאה של משחק התפקידים בעולם פתוח Outward, יחד עם צמד חבילות הרחבה, זמינה ב-84.5 שקלים לאחר חיתוך של מחצית מהמחיר המומלץ המלא שלה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

כותר ההרפתקאות המרענן שנראה כמעט כמו סרט אנימציה ממוחשבת מבית דיסני, Kena: Bridge of Spirits, נמכר ב-81.57 שקלים עם הנחה של 40 אחוזים ממחירו המלא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

את כלל המבצעים במסגרת חגיגת הקיץ של הפלטפורמה המקוונת תוכלו למצוא בקישור להלן. בהצלחה!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Epic Games Store

גם בחנות של Steam מחכים לכם מאות מבצעים רלוונטיים בסוף השבוע הנוכחי, גם אחרי שהסתיימה חגיגת הקיץ הרשמית הגדולה של השירות – כאשר כמה מהם אף נהנים מהמחירים הנמוכים ביותר עד כה.

גרסת הרימייק הנהדרת של משחק הפשע בעולם פתוח Mafia, עם 86 אחוזים של ביקורות חיוביות בהתבסס על דעות של מעל ל-32,000 שחקנים שונים, נהנה מקיצוץ של 65 אחוזים בדרך למחיר הכי נמוך שבו היה זמין ב-Steam מאז 2020 ועד היום – רק 58.8 שקלים לבדו, או 95.6 שקלים בחבילות טרילוגיה לצד הגרסאות המעודכנות והמלאות של Mafia 2 ו-Mafia 3.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק הפעולה Hellpoint, תואם נוסף עבור סדרת Dark Souls עם טוויסט מדע-בדיוני עתידני אשר הושק במקור לפני שנתיים וקיבל לאחרונה חבילת DLC גדולה העונה לשם Blue Sun, נמכר ב-32.98 שקלים לאחר קיצוץ של 75 אחוזים במחירו – או 61.54 שקלים אם תרצו לקבל אותו ביחד עם חבילת ההרחבה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק הפעולה הגותי הברוטאלי והאיכותי Blasphemous משווה את שיעור ההנחה הגדול ביותר לו זכה עם מחיר של 23.23 שקלים, לאחר הפחתה בשיעור של 75 אחוזים מן המחיר המלא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

את כל המבצעים ב-Steam בסוף השבוע הנוכחי תוכלו למצוא בקישור להלן. שיהיה שופינג מוצלח!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Steam