סוני: נציג את ה-PS4 עצמה בתערוכת E3, אולי אפילו קודם

אין תגובות

ההכרזה הגדולה של סוני על הפלייסטיישן 4 לא כללה הצגה של הקונסולה עצמה. בסוני מעדכנים שזה יקרה בתערוכת 2013 ביוני, או אפילו לפני כן

ביום חמישי האחרון סוני הכריזה על הפלייסטיישן 4 באירוע חגיגי ונוצץ. מפרט טכני נחשף, dualshock 4 גם כן, משחקים חדשים הוצגו ויש אפילו מועד יציאה ל , עונת החגים 2013. במהלך כל האירוע, לא הוצג דבר אחד ובסיסי: הקונסולה עצמה. והשאלה שרבים שאלו, הייתה "למה לא הציגה את הקונסולה עצמה?". יש תשובה בקישור.


לג'ק טריטון, נשיא ומנכ"ל Computer Entertainment of America יש כבר תשובה כמעט ברורה בנושא. "הייתי מסתכל על אירוע כמו כזמן שבו תוכלו לקבל מבט טוב על הפלייסטיישן 4", כך אמר בראיון לפורבס לאחר ההשקה .ואז הוסיף, "או מוקדם יותר."

קונסולת ה- עצמה טרם נחשפה,
אז לעת עתה נסתפק בתמונה של בקר ה-DualShock ואביזר ה-PS Eye החדשים

באותו ראיון, ג'ק הודיע כי מבחינת , למרות כל החידושים שיבואו עם הקונסולה החדשה, המשחקים הם עדיין פאקטור חשוב בה. בנוגע לSteamBox של חברת וואלב, הוא טוען שאין פה בכלל תחרות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חשיפת הקונסולה עצמה ב E3 2013, עשוי להיות מהלך אסטרטגי עבור סוני, כשמתחרתה הגדולה עדיין לא הכריזה על קונסולת הדור הבא שלה, 720. אולם, אנחנו פחות מארבעה חודשים לקראת והשמועות האחרונות מצביעות על כך שמיקרוסופט תחשוף את הקונסולה החדשה שלה כבר באפריל, ולכל המאוחר .

Jack Tretton, נשיא ומנכ"ל אמריקה

ב-GamePro תוכלו להתעדכן בחדשות גיימינג יומיומיות.