סדרת Assassins Creed תקבל מנוחה בשנת 2016

דיווחים ברשת, הסדרה הבלתי נגמרת של לא תושק עם כותר מרכזי השנה, לראשונה מאז Assassins Creed 2. הכיוון עבור 2017? מצרים

התעייפתם מסדרת משחקי הפעולה-התגנבות בעולם פתוח הנודעת Assassin's Creed? אם להאמין לדיווחים עדכניים שמגיעים מ-kotaku, 4chan ו-neogaf, השנה נקבל סוף סוף מנוחה מעלילותיהם של מתנקשי העל ההיסטוריים. בערך.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לפי המידע שקיים כרגע, ביוביסופט החליטו לשנות במקצת את הגישה לסדרה המובילה שלהם אחרי קבלת הפנים הפושרת יחסית לשלושת הכותרים המרכזיים האחרונים (Unity, Rogue ו-Syndicate), כשהכותר הבא בסדרה עתיד להתרחש במצרים, עם עולם פתוח רחב ידיים וציר התפתחות משמעותי לדמות 'בסגנון The Witcher', ועם מערכת קרבות משודרגת עם דגש מירבי על חופש פעולה.

המותג כבר ביקר במצרים במסגרת אחד מספרי הקומיקס אשר הושקו בתור הרבה עלילתית לעולמם של המתנקשים והטמפלרים - האם המשחק החדש יהיה קשור לעלילות האלו?
המותג כבר ביקר במצרים במסגרת אחד מספרי הקומיקס אשר הושקו בתור הרבה עלילתית לעולמם של המתנקשים והטמפלרים – האם המשחק החדש יהיה קשור לעלילות האלו?

לא ברור מה תהיה עלילת המשחק והאם ואיך היא תתקשר לכל הכותרים שכבר קיבלנו החל משנת 2007, אך השם המיועד Assassin's Creed Empire עשוי לרמוז על כך שמדובר במשחק אשר יתרחש במצרים של סוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20, כשהיא הייתה נתונה תחת שלטון האימפריה הבריטית. עם זאת, יתכן שלא כדאי לבטל לחלוטין אפשרות של חזרה אחורה בזמן לתקופת מצרים העתיקה, שהייתה גם היא אימפריה מסוג קצת אחר.

את הפער שיווצר בעקבות ההפסקה מ-Assassin's Creed השנה מיועד לתפוס כותר ההמשך למשחק פעולה בעולם פתוח אחר, Watch_Dogs, אשר לכאורה יהיה גדול ומתוחכם יותר ויתבסס הפעם על גירסה עתידנית של סאן פרנסיסקו.

Watch_Dogs חדש יהווה תחליף ראוי?
Watch_Dogs חדש יהווה תחליף ראוי?

לקינוח נציין כי גם מידה והפרטים בפיסקאות הקודמות הם נכונים במלואם, שנת 2016 לא תהיה נטולת Assassin's Creed לחלוטין – בחודש הנוכחי ובחודש הבא אנחנו נקבל שני משחקי ספין-אוף צנועים שמתבססים בהודו וברוסיה, ובדצמבר אנחנו עתידים לראות את העיבוד הקולנועי המסקרן של סדרת המשחקים, בכיכובם של מיכאל פאסבנדר ומריון קוטיאר, כך שאם אתם נמנים בין האוהדים האדוקים של המותג יש לכם למה לצפות גם בחודשים הקרובים.

כותר "גדול" בסדרה אולי לא יהיה לנו השנה – אבל כותר צנוע יותר ראשון מגיע כבר בעוד כמה ימים