נשאר רק לקחת: שני משחקים איכותיים ללא תשלום כלל • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

נשאר רק לקחת: שני משחקים איכותיים ללא תשלום כלל

חנות ה- הדיגיטלית מכפילה את ההטבה השבועית שלה לשחקנים, כך שאף אחד לא יוכל להתעלם יותר משירותיה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי Torchlight ו-Limbo עליהם הודענו לכם בשבועות האחרונים – אנשי חנות ה- מחליטים לא רק להמשיך בחלוקת הכותרים החינמיים שאותה החלו בסמוך להשקה של הפלטפורמה בתחילת השנה, אלא אף להגביר את הקצב עם זוג משחקים שאפשר לאסוף מבלי לשלם אפילו אגורה. אל תפספסו!

המשחק החינמי הראשון הוא כותר ההישרדות והניהול This War of Mine שהושק במקור בשנת 2014 וזכה להערכה עצומה מכל כיוון – עם ציון של 83 מתוך 100 אצל המבקרים ב-Metacritic ו-94 אחוזי ביקורות חיוביות (בהתבסס על דעות של יותר מ-40,000 שחקנים) ב-.

This War of Mine

המשחק השני הוא כותר התפקידים הייחודי והנהדר Moonlighter, שגם עדכני הרבה יותר והושק במקור באמצע השנה שעברה – עם 80 אחוזי ביקורות חיוביות ב- וממוצע שרק משתפר ככל שהזמן עובר והמוצר מקבל עדכונים ושיפורים מהיוצרים.

Moonlighter

שני הכותרים שייכים ל-11Bit Studios הפולני אשר פיתח את This War of Mine והפיץ את Moonlighter – ושניהם מתומחרים באופן רשמי ב-20 דולר כל אחד, כל עכשיו כל מה שנדרש לכם בכדי לקבל אותם הוא רשמה חינמית פשוטה אל שירות הגיימינג העולה של חברת .

לחצו כאן למעבר על עמודי המוצר בחנות ה-Epic Store

שני הכותרים יהיו זמינים חינם עד יום שישי הבא, ה-2 באוגוסט – ולמרבה ההפתעה שלנו אחריהם יגיעו עוד שניים חינמיים חדשים עבור כולם, Alan Wake הנהדר מבית יוצרי Max Payne אשר חזר לאחרונה לבעלותה הבלעדית של המפתחת ו-For Honor המצליח של .

קשה מאוד להתעלם מחלוקות המשחקים של – בייחוד עכשיו כשהן מכפילות את עצמן לפתע

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close