מתקרבים להשקה: צפו ב-18 דקות של משחקיות מרהיבה מתוך Total War: Warhammer

משחק האסטרטגיה הייחודי של סטודיו Assembly יושק בעוד קצת יותר מחודש, ומספק לנו סרטון משחקיות עדכני וגם מידע אודות חבילות תוכן חינמיות שיוענקו לשחקנים לאחר ההשקה

אנחנו ממשיכים לספור את הימים שנותרו עד להשקתו המיועדת של אחד ממשחקי האסטרטגיה המסקרנים ביותר בשנים האחרונות – הכותר שינסה לשלב בין העולם הבדיוני העשיר של המותג Warhammer לבין היכולת המופלאה של סטודיו Assembly ליצור משחקי אסטרטגיה וטקטיקה עמוקים, מאתגרים, מהנים ומרהיבים למראה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קשה לנבא מראש האם הקונספט הייחודי הזה יצליח והאם הוא יהיה מלוטש וחכם מספיק בכדי לקרוץ הן לחובבי סדרת Total War הוותיקים והן למעריצי Warhammer למיניהם, אך עד שנוכל לבחון את העניין באופן אישי במפתחת מפרסמים סרטון משחקיות חדש וארוך שמציג קרב בין כוחות האימפריה לכוחות הכאוס – ולטעמנו זה נראה פשוט מופלא.

בנוסף, במפתחת חשפו תוכנית לשחזר (במידה מסויימת) את הגישה המבורכת שראינו במשחק The Witcher 3 – ולספק 9 תכני DLC חינמיים לכל מי שירכשו את המשחק, בחודשים שיבואו אחרי ההשקה הרשמית. אין ספק שלצד המשחק יוצעו גם מגוון חבילות DLC (ואולי גם חבילות הרחבה) שכן ידרשו תשלום נוסף מעבר לזה עבור משחק הבסיס, אך עצם הנסיון להציע תכנים מוספים כלשהם ללא תשלום כבר מהווה שינוי חיובי בהשוואה לנורמות המוכרות בתחום.

wrwr

Total War Warhammer יגיע ב-24 במאי למחשבים אישיים מבוססי חלונות, OS X ולינוקס, עם דרישות מערכת מינימליות שמדברות על מעבד Core2Duo כפול ליבה, זכרון RAM של 3GB וכרטיס HD 5770/GeForce GTS 450 לטובת הרצת הכותר בקצב של כ-20 פריימים בשנייה בהגדרות מינימליות, והגדרות מיטביות של מעבד Core i7-4790K מרובע ליבות, זכרון RAM של 8GB וכרטיס Fury X/GeForce שידרשו בכדי להפעיל אותו בהגדרות המקסימליות ובקצב של כ-60 פריימים בשנייה.

wrwr1

wrwr2avatar