מתעלמים מבלאק פריידיי, אבל לא מוותרים על ההזדמנות: מבצעי האביב הגדולים של Steam

בחנות הגיימינג המקוונת הגדולה ביותר לא רוצים לדבר על יום שישי השחור – אבל מציעים עשרות אלפי כותרים בהנחה במקביל לטירוף הקניות בשאר חלקי הרשת, בתור חגיגה לכבוד הסתיו שהגיע

ב-Epic Games Store יש לנו את מכירות הבלאק פריידיי – ובחנות של Steam יש לנו את מבצעי הסתיו התורנים, אשר יהיו זמינים לכולם עד ליום רביעי, ה-1 בדצמבר, בשעות הערב. אספנו לכם מספר המלצות חמות ומשתלמות שיוכלו לסייע לניצול ההזדמנות ולקצת תעסוקי בימי החג. תהנו!

Forza Horizon 5 כבר נמצא שם בחוץ וזוכה לערימות של מחמאות מכל עבר, אבל גם Forza Horizon 4 ממשיך להיות זמין לרכישה (לעת עתה) והוא איכותי לא פחות מיורשו – כאשר במבצע הנוכחי יש לכם אפשרות לקבל אותו עם הנחה 65 אחוזים עסיסית, במחיר של 95.37 שקלים לגרסה הבסיסית ובמחיר קורץ עוד יותר של 146.65 שקלים למהדורה האולטימטיבית עם כלל חבילות ההרחבה ותוספי ה-DLC שהוצגו עבור הכותר במהלך חייו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Forza Horizon 4

משחק התפקידים-פעולה הפופולרי Borderlands 3 יורד אל רמות המחיר הנמוכות ביותר שלו עד עתה, עם מחיר של 60 שקלים בלבד לחבילת הבסיס לאחר קיצוץ של 75 אחוזים בתג המחיר – ומחירים מעניינים גם עבור מהדורת ה-Super Deluxe עם תכני ה-Season Pass הראשונה ועוד בונוסים דיגיטליים (128 שקלים לאחר קיצוץ של 60 אחוזים), ועבור המהדורה האולטימטיבית עם כל תכני גרסת הדלוקס בתוספת לתכני ה-Season Pass השנייה וסקינים מוזהבים עבור נשקים בתור הדובדבן על הקצפת (158.44 שקלים לאחר הנחה של 66 אחוזים מהמחיר המקורי).

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Borderlands 3

טרילוגיית משחקי Mass Effect המשודרגת, שמדגימה כיצד יש לחדש משחקים כהלכה ואינה זמינה לרכישה עבור משתמשים ישראלים דרך חנות ה-Origin הרשמית של המפיצה EA, מוצעת בחנות של Steam עם הנחה בריאה של 42 אחוזים – במחיר 144.42 שקלים במקום 249 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Mass Effect: Legendary Edition

פינוק עבור חובבי משחקי הניהול – Planet Zoo האיכותי משנת 2019, היורש הרוחני של סדרת Zoo Tycoon האהובה מהעבר, נמכר בעבור 50.98 שקלים כבסיס לאחר הנחה של 70 אחוזים, ואם תרצו להשתדרג תוכלו לבחור במהדורת הדלוקס הדיגיטלית במחיר 61.48 שקלים, במהדורת הפרימיום עם שלוש חבילות הרחבה במחיר 117.71 שקלים לאחר הנחה של 58 אחוזים, או בחבילה האולטימטיבית השלמה עם שמונה חבילות הרחבת תוכן במחיר 213.4 שקלים לאחר חיתוך של 55 אחוזים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Planet Zoo

משחק הפעולה המעולה בעולם פתוח Horizon: Zero Dawn, שביצע את המעבר המיוחל שלו מבלעדיות לעולם ה-PlayStation אל שוק ה-PC בשנה שעברה (עם לא מעט תלונות על הביצוע הטכני בחודשים הראשונים שכבר תוקנו ברובן, לשמחתנו), זמין בחצי ממחירו במהדורה השלמה הכוללת גם את חבילת ההרחבה The Frozen Wilds – 94.97 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Horizon Zero Dawn: Complete Edition

משחק המציאות המדומה בעל הציון הגבוה ביותר בכל הפלטפורמה, ואולי גם המפורסם ביותר בכל הז'אנר באופן כללי, Half-Life: Alyx, זמין בחצי המחיר – 112.47 שקלים במקום 224.95 שקלים במקור. אם במקרה ניצלתם את מבצעי נובמבר בכדי להתחדש במשקפי VR משלכם, זו יכולה להיות נקודת פתיחה משובחת עבורכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Half-Life: Alyx

לא מצאתם את המשחק הבא שלכם ברשימה שלנו? תוכלו לצלול אל מבחר ההנחות השלם באופן עצמאי בקישור להלן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם של Steam

אחרי שסיימת עם הקניות תוכלו לפנות עוד מעט זמן על מנת להצביע ולהשפיע על הנבחרים של Steam לשנה זו – עם עשר קטגוריות סך הכל שיהיו מוכרות לאלו שעקבו אחרי מצעד פרסים זה בשנים הקודמות, כולל המשחק הטוב ביותר של השנה (כמובן), משחק ה-VR הטוב ביותר של השנה ותארים נוספים עבור כותרים מכל השנים, ולא בהכרח אלו שהגיעו רק ב-2021.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההצבעות ל-Steam Awards של 2021