מתחילים מחדש, עם אותה שיטה: החינמיים של סוני, מיקרוסופט ואמאזון לחודש יולי 2022

ההשקה הרשמית של שירות ה-PlayStation Plus המאוחד והמורחב אצל סוני לא השפיעה יתר על המידה על חלוקות המשחקים החינמיות עבור המנויים, כך נדמה – אך לאמאזון יש הצעות שוות משלה שלא כדאי להתעלם מהן

חודש יולי לוהט נמצא בעיצומו מחוץ לחלון, וזה זמן טוב לבדוק אילו תירוצים טובים יש בכדי להישאר בבית עם המזגן עוד קצת – מבלי לשלם תוספת כלשהי עבור כך.

אצל סוני, מנויי שירות ה-PlayStation Plus על כל הרמות שלו, החל מרמת ה-Essential הבסיסית שמהווה את היורשת של שירות הפרימיום אונליין המאוחד מהעבר, יהיו זכאים להוסיף אל הספרייה שלהם שלושה כותרים נוספים עדכניים ומגוונים בהחלט: כותר הפלטפורמה Crash Bandicoot 4: It's About Time שמהווה את גולת הכותרת החודשית עם גרסאות תואמות עבור קונסולות ה-PlayStation 4 ועבור קונסולות ה-PlayStation 5, כותר האימה המוצלח Dark Pictures: Man of Medan בגרסה תואמת לקונסולות ה-PlayStation 4 (שתפעל גם במערכות PlayStation 5 כמובן, אם כי ללא שיפורים טכנולוגיים כלשהם) וכותר יריות מקוון בשם Arcadegeddon שהושק לפני כשבוע בלבד ונכנס ישירות אל תוך מיזם החלוקה החופשית בכדי לצבור תאוצה כהלכה אל מול המתחרים השונים.

זה כנראה לא ההיצע המרשים ביותר שהעניקה סוני למשתמשיה מאז ומעולם, אך על פי התגובות ברשת נראה כי רבים מרוצים מהמבחר הזה – כך שלא נותר לנו אלא להמליץ לכם לאסוף את השלל כמה שיותר מהר ולקוות שהמשך השנה יהיה בסימן איכות דומה או אף טובה יותר במסגרת המיתוג המחודש של סוני בתחום והנכונות להוכיח את הכדאיות של השירות המרוענן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד פירוט המשחקים החינמיים למנויי PlayStation Plus עבור יולי 2022

אצל מיקרוסופט נראה כי העניינים ממשיכים כרגיל גם ביולי, וזו לא בהכרח מחמאה לצערנו – ענקית הטכנולוגיה הבהירה כבר מזמן כי שירות ה-Game Pass הפך להיות עיקר המיקוד שלה, על כן גם החודש מנויי ה-Xbox Live Gold וה-Xbox Game Pass יקבלו מבחר צנוע ועלום יחסית של ארבעה כותרים שונים מהעבר הקרוב ומהעבר הרחוק יותר.

עד ליום שישי הקרוב, ה-15 ביולי, המנויים של מיקרוסופט מוזמנים לאסוף לעצמם את משחק הבנייה והניהול Thrillville: Off the Rails בגרסה מימי ה-Xbox 360 אשר תפעל כהלכה גם על הקונסולות המודרניות במשפחת ה-Xbox, עד ל-31 ביולי ניתן לאסוף משחק הרפתקאות אלמוני משהו שנקרא Beasts of Maravilla Island – והחל מה-15 ביולי יתווספו אל המערך גם משחק האקשן-תפקידים הקלאסי Torchlight ומשחק הפעולה-חשיבה הפיזיקלי Relicta.

בחישוב הכולל, מדובר בארבע יצירות עם שווי מומלץ כולל של כ-55 דולר – מהנמוכים ביותר שראה מיזם ה-Games with Gold הוותיק, ודומה לערכם של המשחקים שהוצעו בשירות במספר חודשים קודמים בשנת 2022 עד כה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד פירוט המשחקים החינמיים למנויי Xbox Live Gold עבור יולי 2022

המנצחת הפוטנציאלית של חודש יולי הנוכחי היא אמאזון, כך נדמה, שמגייסת גם את פלטפורמת הגיימינג האישית שלה אל חגיגות ה-Prime Days השנתיות שלה עם חלוקות חינמיות נדיבות ונרחבות הרבה יותר מהרגיל למשך שתי יממות בלבד במהלך החודש, אשר עתידות להסתיים מחרתיים (יום חמישי, ה-14 ביולי) בשעות הבוקר על פי שעון ישראל – ועל כן כדאי לכולכם להכיר אותן ולפעול לניצולן בזריזות מירבית.

לא פחות מ-35 משחקים שונים מחולקים חינם למנויי שירות Amazon Prime במהלך היומיים הקרובים (מינוס כמה שעות, נכון לרגע כתיבת שורות אלו), מתוכם רבים מיועדים להפעלה דרך תוכנת Amazon Games App ועוד כמה שמיועדים להפעלה דרך פלטפורמת ה-Origin/EA Connect, לאחר ביצוע חיבור דיגיטלי בינה לבין החשבון שלכם באמאזון.

בין המשחקים ניתן לציין את GRID Legends שהושק רשמית רק לפני מספר חודשים, Need for Speed: Heat הפופולרי, טרילוגיית Mass Effect: Legendary Edition המשובחת, כותר הפעולה Star Wars Republic Commando, יצירות הפעולה הקלאסיות Star Wars: Jedi Knight 2 – Jedi Outcast ו-Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy, משחק הקרבות The King of Fighters 2000 ו-The King of Fighters 2002 ורבים אחרים. נמליץ לכולכם להיכנס אל הקישור ולבחון את הרשימה השלמה כאן ועכשיו, לפני שהכל מסתיים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד פירוט המשחקים החינמיים למנויי Amazon Prime עבור יולי 2022