מתחילים מחדש ומזניחים את AMD: אלה הן הדרישות של Resident Evil 7 • HWzone
גיימינג

מתחילים מחדש ומזניחים את AMD: אלה הן הדרישות של Resident Evil 7

סדרת האימה תנסה להיוולד מחדש בקרוב, ותדרוש מכם חומרה סבירה יחסית בכדי להנות (או לסבול) מכך

אחת ההפתעות הגדולות ביותר בתערוכת לשנת 2016 הייתה Resident Evil 7, שהיווה פניית פרסה חדה לעומת הכותרים האחרונים הקודמים בסדרת ההישרדות והאימה הוותיקה והנודעת של קאפקום, עם מעבר לנקודת מבט מגוף ראשון וחזרה להתמקדות באימה עצמה ובפתרון של חידות ופאזלים, במקום בפעולה ללא הפסקה שמשולבת עם מגוון קטעי Quick-Time הידועים לשמצה.

הדמו הקצר שהושק עבור הכותר (ולא מהווה חלק מהמשחק הסופי) הפך ללהיט משמעותי ברשת, וכעת נראה כי הציפייה לפרק החדש, לקראת ההשקה ב-24 בינואר 2017, היא גבוהה במיוחד – הן בעולם הקונסולות (שם תהיה גם גירסת מציאות מדומה ב- 4) והן אצל אנשי המחשבים האישיים, שיקבלו אותו במקביל לאנשי הגיימינג בסלון.

יש פוטנציאל
יש פוטנציאל

כעת, העמוד הרשמי של Resident Evil 7 ב-Steam עודכן וחושף את דרישות המערכת הרשמיות שלו – שעשויות להפתיע אתכם לחיוב, לשם שינוי.

דרישות המינימום למשחק המלחיץ הזה כוללות מעבד Core i5-4460 מרובע ליבות של אינטל או מעבד FX-6300 משושה של , זכרון RAM של 8GB, כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 760 ומערכת הפעלה מסוג 7, 8.1 או 10 בגירסאות ה-64 ביט שלהן – כאשר מפרט שכזה אמור להספיק להפעלת המשחק בדרישות נמוכות, ברזולוציית 1080p ובקצב של 30 פריימים בשנייה.

לא ידוע על גירסת מציאות מדומה של המשחק שתותאם לפלטפורמות ה-PC בתחום, וחבל שכך
לא ידוע על גירסת של המשחק שתותאם לפלטפורמות ה- בתחום, וחבל שכך

הדרישות המומלצות כוללות מעבד Core i7-3770 מרובע ליבות או 'מעבד מקביל' (יש כזה?), זכרון של 8GB לפחות וכרטיס מסך צנוע יחסית מדגם GTX 960 או טוב יותר – כאשר אלו אמורים להספיק להרצת המשחק ב-1080p ובקצב של 60 פריימים בשנייה.

ראוי לציין כי דרישות מערכתיות אלו עשויות להשתנות בעתיד, מה שלא ממש מפתיע בהתחשב בכך שהמשחק עדיין לא הזדהב ונמצא בפיתוח – אך הכיוון הכללי נראה די ברור, ומעיד כנראה על כך ש-Resident Evil 7 ישים דגם על אווירה מאיימת, אופפת ומקפיצה, ופחות על איכויות גראפיות שמהוות את חוד החנית בשוק.

rss3

מה שאנחנו כן מקווים לראות במהלך החודשים הקרובים הוא עדכון שיתן יחס שווה ערך לחומרה מבית – בעיקר בגזרת כרטיסי המסך, שם יש כרגע התעלמות מוחלטת ממוצריה של החברה.

האם המערכת שלכם מוכנה לחוות את חזרתה של סדרת Resident Evil למקורותיה? ספרו לנו בתגובות.

תגיות

תגובה אחת

  1. איזה זלזול אני רואה פה… מה זה אומר כתב חובבן?! תתפלא אבל יש מעבד ב400 שקל לאומת 3770 בסביבות האלפיים שיחזיק את המשחק הזה יופי יופי!!! ובכלל איזה משחק דורש מעבד מסוג i7 קיבינימאט!!! זה בכלל קשור לכרטיס גרפי …בזה אני לא מאשים אותך כתבינו… כתב… בעל טור

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close