משחק מסדרת Assassin's Creed מוצע חינם, כעת בחנות ה-uPlay

בואו לנצל את חגיגות השנה הירחית החדשה בסין, גם אם אין לכם ממש מושג במה מדובר

בסין חוגגים בימים אלו את ראש השנה האישי שלהם, המחושב לפי תנועות הירח – ונראה כי אנשי חברת (Ubisoft) מקווים לנצל את המאורע בכדי להוסיף עוד כמה אוהדים ברחבי העולם, כאשר כולנו יכולים ליהנות ממצב זה ללא קשר ליחסים עם מדינת הענק שבמזרח.


לרגל החג הסיני, בחנות פלטפורמת ה-uPlay מציעים למשתמשים רשומים להוסיף את משחק ההתגנבות-אקשן Assassin's Creed Chronicles: China אל הספרייה שלהם, במתנה – ללא כל עלות (במקום מחיר סטנדרטי של 10 יורו) מעתה ולתמיד, כאשר הדיל עצמו יהיה זמין עד ליום שלישי הקרוב, ה-5 בפברואר 2019.

ניתן לבחור לבצע את "הרכישה" של הכותר באמצעות חשבון , ללא צורך בהזנת פרטי אשראי הלכה למעשה

Assassin's Creed Chronicles היא טרילוגיה של משחקים צנועים וקטנים במסגרת המותג המגה-מצליח של יוביסופט שהושקו בשנת 2016, עם התמקדות בשלוש תקופות היסטוריות שונות ושלושה מיקומים שונים ברחבי הגלובוס (הודו, רוסיה וסין) ותצוגה גראפית ב-2.5 מימדים ללא העולם הפתוח והחופשי שמאפיין משחקי Assassin's Creed אחרים – ועתה יש לכולם הזדמנות להתנסות בראשון מבין השלושה בקלות ונוחות. כל שנדרש הוא חשבון uPlay משלכם.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אהבתם? תוכלו גם לרכוש את הטרילוגיה כולה של Assassin's Creed Chronicles עם צמד הפרקים הנותרים במחיר של 10 יורו, במקום 25 יורו בימים כתיקונם.

אולי אלו לא המשחקים היוקרתיים ביותר של המותג – אך כאשר נותנים לכם הזדמנות לשחק בהם חינם, אין יותר מדי סיבות להתלונן

הנחות נוספות שזמינות בחנות של יוביסופט במסגרת החגיגות כוללות את Far Cry 5 העדכני במחיר 20.4 יורו, כותר האקסטרים Steep בעבור 7.5 יורו, חבילת מלאה של המשחק המקוון The Division עם כל הרחבותיו ב-9 יורו, כותר המירוצים בעולם פתוח The Crew 2 ב-18 יורו ועוד. שווה להעיף מבט ברשימה המלאה – קניות נעימות!