משחק חינמי נוסף מחכה לכם עכשיו בחנות ה-Epic Store

החנות הדיגיטלית הצעירה ממשיכה בשאיפותיה לצבור תאוצה עם חלוקה של Transistor לכולם – וגם חושפת את הכותר החינמי שיגיע אחריו, בעוד כשבועיים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מחפשים פינוק איכותי עבור החג? החנות של חברת Epic Games תדאג לכם.


כמובטח, לאחר שבועיים בהם הוצע המשחק The Witness חינם לכל המשתמשים הרשומים והנרשמים לפלטפורמה הדיגיטלית – כעת זה המשחק Transistor שאותו אתם יכולים להוסיף לספרייה הדיגיטלית שלכם ללא עלות, במקום מחיר של 10 דולר בימים רגילים.

Transistor הוא משחק אקשן ותפקידים שהושק במקור בשנת 2014 בידי חברת Supergiant Games האמריקאית מסן פרנסיסקו, שיצרה גם את Bastion הנודע ואת Pyre הייחודי ומפתחת עתה כותר נוסף בשם Hades שיהיה בלעדי בתחילת דרכו עבור חנות ה-.

משחק מעניין מאוד – ובעיקר מהמם חזותית

המשחק מציג את סיפורה של זמרת בשם , אשר מתגוררת בעיר עתידנית וניצבת בפני נסיון התנקשות בידי יצורים רובוטיים העונים לכינוי Process – וכעת עליה להיעזר בחרב ייחודית ששמה הוא זה שהעניק למשחק כולו את שמו בכדי להבין מה עומד מאחורי כל זה. Transistor זכה לשבחים גדולים מהמבקרים ומהגיימרים כאחד, ומחזיק בממוצע ביקורות של 84 מתוך 100 באתר Metacritic – כך שהוא בהחלט שווה את זמנכם, בייחוד כשזה לא כולל השקעה כספית כלשהי.

Transistor נהנה מ-94 אחוזי ביקורות חיוביות ב- – בהתבסס על דעות של מעל ל-20,000 שחקנים שונים

בתחילת חודש מאי נקבל משחק חינמי נוסף ב- – כותר החשיבה והפאזלים הפיזיקלי הממכר World of Goo (אשר נוצר בידי צמד מפתחי אינדי צנועים – אחד מהם ישראלי). שווה בהחלט, גם כאשר לוקחים בחשבון שהכותר הזה הושק במקור לפני קצת יותר מעשור.

עוד משחק אינדי חביב כבר נמצא באופק

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק החינמי