משחק חינם, מירוצים, קרבות ועוד: מבצעי סוף השבוע של Steam

בואו לקבל את משחק האימה-הרפתקאות Kholat חינם לגמרי ולחגוג את השקתו המתקרבת של המשחק Dirt Rally 2.0 עם שלל הנחות עסיסיות

לצד ההצעות של חנות ה-uPlay עליהן סיפרנו לכם – כדאי לכם מאוד להשקיע גם כמה דקות ולבחון את הדילים שמוצעים בשעות אלה בחנות המקוונת של פלטפורמת ה- – כולל משחק איכותי נוסף שניתן להוסיף לספרייה הדיגיטלית חינם אין כסף ממש כעת.


משחק ההרפתקאה Kholat של המפתחת והמפיצה IMGN.PRO, שהושק במקור בשנת 2015 ומציע הסבר ופירוש משלו לתקרית מעבר דייטלוב הנודעת בקרב חובבי המסתורין בה נמצאו תשעה מטפסי הרים מתים ללא הסבר מניח את הדעתם לאשר התרחש – עתה יש הזדמנות לקבל אותו ללא תשלום, במקום עבור מחיר מלא שעומד על 20 דולר. הכותר זכה לביקורות בינוניות ומעורבות באופן יחסי – אך כשמציעים לכם אותו חינם אין יותר מדי מקום ללבטים מבחינתנו.

Kholat

משחקים נוספים שמוצעים בהנחות ב-Steam בסוף השבוע הנוכחי כוללים את כותר הפעולה החדשני והייחודי SUPERHOT במחיר של 46.47 שקלים (או 55.77 שקלים לגרסת ה-VR הנהדרת, לטובת אלו שיש להם משקפי מציאות מדומה תואמים), כותר הקרבות הטרי SoulCalibur 6 במחיר 131.4 שקלים, משחק הפעולה האפל והאלים Ruiner ב-29.58 שקלים, כותר הפעולה Warhammer: Vermintide 2 שהגיע לפני פחות משנה ב-44.38 שקלים, משחק התפקידים שכבר הפך לאגדה חיה Divinity: Original Sin 2 (בגרסת ה-Definitive Edition המשופרת שלו) ב-110.46 שקלים ועוד.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Ruiner

כמו כן, לקראת ההשקה של הפרק החדש בסדרת Dirt המפורסמת של חברת Codemasters – צמד המשחקים Dirt Rally ו-Dirt 4 זמינים בעלות מקוצצת משמעותית של 30 שקלים ו-45 שקלים בהתאמה, או יחד בחבילה משותפת במחיר של 67.48 שקלים בלבד. שווה בהחלט עבור כל חובבי המירוצים באשר הם.

מתכוננים ל-Dirt Rally השני? עשו זאת עם היצירות שקדמו לו, ובזול