משחק המירוצים שמדרבן אתכם להמר בגדול: דרישות החומרה של Need for Speed Heat • HWzone
גיימינג

משחק המירוצים שמדרבן אתכם להמר בגדול: דרישות החומרה של Need for Speed Heat

הכותר ה-24 בסדרה המפורסמת של מקבלים קדימונים עדכניים וגם דרישות מערכת רשמיות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המותג בהחלט ידע ימים טובים יותר בעברו – ימים בהם היה אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של , עם השקות שנתיות שזכו לאהדה בקרב המבקרים והשחקנים במקביל. עם זאת, נראה שגם שנים לא קלות ונסיונות שונים שלא ממש זכו להצלחה המצופה מהם לא עומדים לעצור אותו מנסיון למצוא את הנישה המתאימה עבורו.

בשנת 2019 יהיה זה Heat, מבית המפתחת השבדית Ghost Games שהייתה אחראית גם על שני המשחקים הקודמים, שינסה להחזיר את סדרת המירוצים אל המסלול – או אל הכבישים העירוניים, ליתר דיוק. הפרק החדש יציע עולם משחק פתוח חדש בעיר בשם Palm City, המהווה גרסה אלטרנטיבית של מיאמי, שבו הבדלים משמעותיים בין משחקיות בשעות היום למשחקיות בשעות הלילה.

חוזר – עם נוסחה שמרגישה כמו מעין שילוב בין Rivals ל-Most Wanted

בשעות היום יוכלו השחקנים להשתתף במירוצים חוקיים שיעניקו להם משאבים כספיים לרכישת רכבים חדשים ושיפורים לרכבים (שחוזרים לפורמט הקלאסי, לשמחתנו, עם כמה רמות שידרוג אפשריות למגוון אלמנטים שונים בכל , ואפשרות להתאמה אישית של מאפיינים אחרים עבור חוויית הנהיגה המועדפת לכל אחד), ללא סכנות משמעותיות מהסביבה – אך שעות הלילה יהוו הזדמנות בלעדית להשתתפות במירוצים בלתי חוקיים לצבירת הכרה וכבוד מנהגי העיר, שבלעדיהם לא ניתן יהיה להתקדם במצב העלילתי.

במשחק תהיה נוכחות משטרתית משמעותית, אך בעיקר בשעות הלילה – וגם מצב עלילתי שבו פעם נוספת סיפור על מאבקים בין חובבי מירוצים לא חוקיים לאנשי החוק

הרעיון הכללי הוא פשוט ואף מוכר – בשעות הלילה הרחובות יהיו מלווים בנוכחות משטרתית מוגברת, כאשר כל פעולה של השחקן תביא לצבירת נקודות כבוד במכפלה מצטברת, אך במידה והוא ייתפס על ידי כוחות החוק או ירסק את רכבו לפני שהגיע אל מוסך אותן נקודות שצבר יאבדו. במילים אחרות, ביצוע מספר רב של פעולות בזו אחר זו יביא למספר הולך וגדל של נקודות להתקדמות ולשיפור, אך גם יגדיל את הלחץ מצד השוטרים ואת הסיכון לאבד את הכל בהחלטה פזיזה אחת.

אפשרויות ההתאמה האישית של הרכבים חזרו אל הגרסה המוכרת שלהם מהעבר – נגיש למתחילים אך עם מספיק אפשרויות בחירה משמעותיות גם למתקדמים

המשחק יכיל מעל ל-130 דגמי מכוניות, עם קאמבק של רכבי פרארי ורכבי פורשה שנעדרו מהמהדורות הקודמות של – כאשר במפיצה מבטיחים שלא יהיו תיבות שלל אקראיות כלשהן במשחק, לצד כמות קטנה (יחסית) של מיקרו-עסקאות שיאפשרו התקדמות מהירה יותר במעלה סולם הדרגות של עולם המירוצים לאלו המעוניינים לחסוך זמן, אך לא ישמשו לרכישה של תוספות ושיפורים עבור הרכבים. Heat כן עתיד לכלול תכני DLC מוספים בתשלום נוספים, אם כי נראה שבעולם המודרני מדובר כבר בברכה, ביחס לשיטות אחרות ובעייתיות הרבה יותר שקיימות לצבור הכנסות נוספות מהמשתמשים.

יהיו גם מהדורות מורחבות ומוגבלות בעלות גבוהה מ-60 דולר, כמיטב המסורת

דרישות סף מינימליות להפעלת המשחק כוללות נפח אחסון פנוי של 50GB, מערכת חלונות 10 (לא ברור האם המשחק יתמוך במערכות חלונות קודמות), זכרון דינאמי של 8GB במערכת וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 650 או מדגם HD 7750. דרישות ביניים כוללות כרטיס מסך מדגם HD 7970, מדגם R9 280X או מדגם GeForce GTX 760, כאשר הפעלה של המשחק בהגדרות גראפיות מירביות ברזולוציית 1080p ובקצב של מעל 60 פריימים בשנייה תדרוש 16GB של RAM, מעבד Core i7-6700K או Ryzen 7 1700 וכרטיס מסך מסוג Vega 56 או מסוג GTX 1070.

דרישות המינימום הן גבוהות באופן יחסי לכותר מירוצים – אך ב-EA מבטיחים שהוא יפעל גם עם בסיסיים יותר

Need for Speed Heat יושק למחשבים האישיים דרך פלטפורמת ה-Origin ולקונסולות ה- וה- 4 ב-8 בנובמבר. יש סיכוי להצלחה? בואו להעריך בעצמכם בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close