משחק המירוצים המשובח GRID 2 זמין עבורכם בחינם, לזמן מוגבל בלבד • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

משחק המירוצים המשובח GRID 2 זמין עבורכם בחינם, לזמן מוגבל בלבד

חנות ה-Humble Store מחליטה לפנק אותנו שוב – ומחלקת את הכותר הפופולרי של חברת Codemasters ללא עלות כלל, ביחד עם צמד חבילות תוכן נוספות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חנות ה-Humble Store, מבית היוצר של חבילות ה-Humble Bundle, ממשיכה להוביל בכל הנוגע לחלוקות חינמיות של כותרים ראויים – ובשתי היממות הקרובות זה הוא GRID 2 שנמצא על המגש עבור הרשומים לשירות או הנרשמים החדשים אליו.

הכותר שמאפשר לכם לפצוח בקריירת מירוצים מקצוענית מבלי לקום מהכסא הושק במקור בשנת 2013 ומחזיק בדירוג ביקורות חיובי בהחלט של 80 מתוך 100 באתר Metacritic – כך שבהחלט שווה להשקיע דקות בודדות בכדי להוסיף אותו לספרייה שלכם ב-, בין אם כבר שיחקתם בו בעבר ובייחוד במידה ולא.

כל שנדרש הוא חיבור באמצעות המשתמש החינמי שלכם, לחיצה על המקש – וקבלת קוד להפעלת המשחק דרך פלטפורמת אל חשבון האימייל שלכם

כותר הבסיס מוצע יחד עם צמד חבילות DLC, המוסיפות מסלול מירוצים חדש וזוג רכבים חדשים כל אחת, עבור מחשבים מבוססי – ללא תשלום כלל, במקום מחיר מומלץ רשמי של 50 דולר. אז למה אתם מחכים? מהרו לחטוף והתחילו להתחרות כבר בסוף השבוע הנוכחי.


תגיות

7 תגובות

  1. תודה, עובד.

    לכל מי שלא הבין או לא קרא את הכתבה כמו שצריך – צריך להיות רשום ל-STEAM.
    נכנסים לחנות-HUMBLE (אפשר דרך הקישור מהכתבה הזאת), בוחרים לקבל את המשחק עם שתי חבילות הרחבה בחינם, מקשרים את המשחק ל-STEAM שלכם, ואז ב-STEAM מכניסים את הקודים שקיבלתם במייל מ-HUMBLE, ואז באותו ה-STEAM שלכם בספריית המשחקים בוחרים בלהוריד ולהתקין את המשחק עם ההרחבות, לא הכי מסובך, תהנו.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close