משחקי הרפתקאות מומלצים במחירים מוזלים, כעת בחנות ה-GOG • HWzone
גיימינג

משחקי הרפתקאות מומלצים במחירים מוזלים, כעת בחנות ה-GOG

מעוניינים להתנסות בכמה כותרים מומלצים שככל הנראה לא ידעתם על קיומם? עכשיו יש לכם הזדמנות טובה לעשות זאת במחיר מבצע

חנות ה-GOG, מבית החברה שהביאה לנו את משחקי The Witcher, מציעה כעת מספר כותרים שכוללים חקר והרפתקאות ונבחרו כמומלצים בידי צוות העובדים של הפלטפורמה, במחירים מוזלים שאמורים לקרוץ לכל מי שמעוניינים להתנסות בחווית גיימינג לא שגרתית.

בין הכותרים הזמינים ניתן למצוא את משחק האסטרטגיה בתורות הטרי והייחודי Renowned Explorers: International Society שמוצע בעבור 14 דולר, משחק האסטרטגיה-הרפתקאות המשובח 80 Days שמספר את סיפור המסע של פיליאס פוג ונמכר ב-6 דולר, משחקי התפקידים הייחודיים Evoland ו-Evoland 2 שלוקחים את השחקן לנסיעה במנהרת הזמן של הז'אנר וזמינים במחיר של 2 דולר ו-8 דולר בהתאמה וגם משחקי ההרפתקאה-קווסט הסוחפים The Longest Journey ו-Dreamfall: The Longest Journey שהפכו ללהיטי קאלט בתחום, ונמכרים בעבור 4 דולר ו-5 דולר בהתאמה.

זול יותר מ-Steam, וללא DRM
זול יותר מ-, וללא DRM

כל המחירים עבור המשחקים הנ"ל הם זהים או זולים יותר מאלו שזמינים עבורכם בחנות פלטפורמת ה- נכון לעכשיו, כאשר כדאי גם לזכור שב- המשחקים מגיעים ללא צורך בתוכנה ייעודית להפעלתם וללא מערכות להגנת קבצים, כך שתוכלו להתקין אותם בחופשיות על כל המחשבים שלכם ולשחק כאוות נפשכם. תהנו!

המשחק 80 Days
המשחק 80 Days

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close