משחקי Warhammer בזיל הזול – עכשיו ב-Humble Bundle

שבעה משחקים מז'אנרים שונים ומגוונים יכולים להיות שלכם במחיר מינימלי – בשבוע הקרוב במיזם הנודע

גם בשבוע הנוכחי יש לכם הזדמנויות קורצות להשיג משחקים חדשים בזיל הזול, ואת התודות יש לשלוח לאתר ה- שכולל צמד הצעות מעניינות לכל דורש.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדיל הראשון מגיע במסגרת חבילת Humble Warhammer Bundle, שמתייחסת לכלל היקום העלילתי שנוצר בידי חברת Games Workshop אי שם בשנות השמונים וכולל עשרות רבות של משחקים מכל קשת הז'אנרים – שטעימה מהם מתקבלת במחיר של עד 45 שקלים חדשים לערך כאן.

תשלום של דולר אחד מעניק גישה לכותר האסטרטגיה המשובח Warhammer 40K: Dawn of War בגרסת Game of the Year המלאה שלו וגם למשחק השולחן וקרבות הקלפים Talisman: Digital Edition, יחד עם עוד שלוש חבילות DLC עבורו.

Talisman: Digital Edition

תשלום של 6.59 דולר ומעלה יוסיף לכם גם את כותר הפעולה Warhammer 40K: Space Marine בחבילה מלאה עם כל תכני ה-DLC עבורו, כותר הספורט-פנטזיה (כן כן) Blood Bowl 2 ומשחק הפעולה בגוף ראשון Warhammer: End Times – Vermintide.

Blood Bowl 2

מחיר של 12 דולר ישלים את הדיל עם משחק קרבות החלל Battlefleet Gothic: Armada, כותר האסטרטגיה Warhammer 40K: Dawn of War 3 שסיפק עדכונים שנויים במחלוקת לנוסחה של קודמיו וגם חבילת DLC בשם Stormdorf עבור Warhammer Vermintide בתור בונוס. בסך הכל מדובר בתכנים בשווי רשמי של כ-221 דולר, שאותם ניתן לקבל בפחות מעשירית המחיר המיועד.

Battlefleet Gothic: Armada

עוד משחקים תוכלו לקבל עם הצטרפות אל שירות ה-Humble Monthly, בתשלום חודשי קבוע של 12 דולר – אשר יעניק לכם גישה מיידית לגרסה השלמה של Metal Gear Solid 5 המופתי, וכמו כן את משחק בניית וניהול הערים Cities: Skylines וחבילת ההרחבה After Hours, זאת בתוספת לעוד חבילת משחקים שתוכנה ייחשף בתחילת החודש הבא.

Metal Gear Solid 5

שווה או לא? מוזמנים לספר מה אתם חושבים בתגובות.