משחקי האינדי הבולטים לשנת 2016, כעת בחבילה אחת במחיר זעיר • HWzone
גיימינג

משחקי האינדי הבולטים לשנת 2016, כעת בחבילה אחת במחיר זעיר

בואו להכיר את חבילת ה- העדכנית והמשתלמת, כמו תמיד

כמיטב המסורת, אנחנו דואגים לספר לכם על מבצעי גיימינג שאסור לאף חובב של התחום להתעלם מהם – וגם הפעם מדובר כאן על מבצע שמגיע מתוך אתר ה-Humble Bundle הפופולרי, ומהווה למעשה ריכוז של כמה מהכותרים הפופולריים ביותר שהוצעו בחבילות קודמות במהלך שנת 2016 כולה.

חבילת הבסיס אותה תוכלו לקבל אם תבחרו לשלם דולר אחד בודד (או יותר) כוללת שלושה כותרים – משחק ההרפתקאות Else.Heart.Break שיהיה זמין הן בפורמט קוד Steam והן כהורדת קובץ התקנה ללא הגנת קבצים, משחק התפקידים הייחודי Evoland 2  שיהיה זמין גם הוא ל-Steam או ללא DRM, וכמו כן משחק האקשן-תפקידים הממכר Victor Vran, אשר יהיה זמין עבור Steam בלבד. Evoland 2 זמין בגירסה עבור מערכות או עבור מחשבי OS X, ואילו צמד הכותרים הנוספים זמינים הן בגירסאות , הן בגירסאות MacOS והן בגירסאות תומכות הפצות שונות – כך שיש כאן משהו כאן לכל משתמש.

Evoland 2

מי שיחליטו להשקיע מעט יותר, סכום שגדול מערך התשלום הממוצע של הקונים עד כה (כ-4.26 דולר נכון לעכשיו, כלומר כ-18 שקלים) יזכו לקבל גישה לשלושה כותרים נוספים, שהם משחק הפעולה וההישרדות המפורסם Rust שעדיין נמצא טכנית בתוכנית ה-Early Access של Steam (אף על פי שמהווה יצירה שלמה ומלוטשת בהחלט), כותר התפקידים הטקטי Shadowrun: Hong Kong ומשחק האסטרטגיה בזמן אמת Stronghold: Crusader 2. כל שלושת משחקים אלו יהיו זמינים רק עבור פלטפורמת ה-Steam, כאשר השניים הראשונים יהיו זמינים גם לחלונות, גם ל-MacOS וגם ללינוקס, ואילו Crusader 2  יהיה זמין למערכת של בלבד.

Rust

מי שיבחרו לשלם סכום של 10 דולר או יותר (כ-40 שקלים), יקבלו כבונוס משמעותי גם את צמד כותרי האסטרטגיה החלליים המשובחים שמרכיבים את Homeworld Remastered Collection, כלומר Homeworld ו-Homeworld 2 המעודכנים והמחודשים, לצד הגירסאות המקוריות שלהם מתחילת המילניום – עבור Steam ומערכות מבוססות ו-OS X.

Homeworld Remastered Collection

החבילה הנוכחית מסתמנת כלהיט נאה של המיזם עם יותר מ-285,000 יחידות שכבר נמכרו בתוך כשמונה ימים, בסכום הכנסות כולל של יותר מ-1.2 מיליון דולר (שחלק ממנו מוקדש עבור ארגונים ללא מטרות רווח), ושישה ימים נוספים שעוד נותרו עד לסיום ההצעה מעידים על כך שהיד עוד נטויה – אז גם אתם מוזמנים להצטרף, לקנות, לשחק ולהנות.

תגיות

2 תגובות

  1. למי שפספס את STAR WARS BATTLEFRONT במחיר של 9ER
    בימים הקרובים יש את האפשרות לרכוש אותו ב 15ER במקום 30ER
    וגירסאת הULTIMATE ב30ER
    ובשיךוב החבילות ניתן לרכוש את כל המשחק כולל SEASSON PASS במחיר של 35ER במקום 70ER

  2. לא יודע אם אפשר לקרוא לרימסטר של הום וורלד "אינדי", גירבוקס שהייתה אחראית עליו חברה מסחרית לכל דבר ועניין עם שלוחות שיווק והפצה משלה.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close