משחקי האינדי הבולטים לשנת 2016, כעת בחבילה אחת במחיר זעיר

בואו להכיר את חבילת ה- העדכנית והמשתלמת, כמו תמיד

כמיטב המסורת, אנחנו דואגים לספר לכם על מבצעי גיימינג שאסור לאף חובב של התחום להתעלם מהם – וגם הפעם מדובר כאן על מבצע שמגיע מתוך אתר ה-Humble Bundle הפופולרי, ומהווה למעשה ריכוז של כמה מהכותרים הפופולריים ביותר שהוצעו בחבילות קודמות במהלך שנת 2016 כולה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חבילת הבסיס אותה תוכלו לקבל אם תבחרו לשלם דולר אחד בודד (או יותר) כוללת שלושה כותרים – משחק ההרפתקאות Else.Heart.Break שיהיה זמין הן בפורמט קוד Steam והן כהורדת קובץ התקנה ללא הגנת קבצים, משחק התפקידים הייחודי Evoland 2  שיהיה זמין גם הוא ל-Steam או ללא DRM, וכמו כן משחק האקשן-תפקידים הממכר Victor Vran, אשר יהיה זמין עבור Steam בלבד. Evoland 2 זמין בגירסה עבור מערכות או עבור מחשבי OS X, ואילו צמד הכותרים הנוספים זמינים הן בגירסאות , הן בגירסאות MacOS והן בגירסאות תומכות הפצות שונות – כך שיש כאן משהו כאן לכל משתמש.

Evoland 2

מי שיחליטו להשקיע מעט יותר, סכום שגדול מערך התשלום הממוצע של הקונים עד כה (כ-4.26 דולר נכון לעכשיו, כלומר כ-18 שקלים) יזכו לקבל גישה לשלושה כותרים נוספים, שהם משחק הפעולה וההישרדות המפורסם Rust שעדיין נמצא טכנית בתוכנית ה-Early Access של Steam (אף על פי שמהווה יצירה שלמה ומלוטשת בהחלט), כותר התפקידים הטקטי Shadowrun: Hong Kong ומשחק האסטרטגיה בזמן אמת Stronghold: Crusader 2. כל שלושת משחקים אלו יהיו זמינים רק עבור פלטפורמת ה-Steam, כאשר השניים הראשונים יהיו זמינים גם לחלונות, גם ל-MacOS וגם ללינוקס, ואילו Crusader 2  יהיה זמין למערכת של בלבד.

Rust

מי שיבחרו לשלם סכום של 10 דולר או יותר (כ-40 שקלים), יקבלו כבונוס משמעותי גם את צמד כותרי האסטרטגיה החלליים המשובחים שמרכיבים את Homeworld Remastered Collection, כלומר Homeworld ו-Homeworld 2 המעודכנים והמחודשים, לצד הגירסאות המקוריות שלהם מתחילת המילניום – עבור Steam ומערכות מבוססות ו-OS X.


Homeworld Remastered Collection

החבילה הנוכחית מסתמנת כלהיט נאה של המיזם עם יותר מ-285,000 יחידות שכבר נמכרו בתוך כשמונה ימים, בסכום הכנסות כולל של יותר מ-1.2 מיליון דולר (שחלק ממנו מוקדש עבור ארגונים ללא מטרות רווח), ושישה ימים נוספים שעוד נותרו עד לסיום ההצעה מעידים על כך שהיד עוד נטויה – אז גם אתם מוזמנים להצטרף, לקנות, לשחק ולהנות.