משחקים ביחד עם חברים ובזול - עכשיו ב-Humble Bundle • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

משחקים ביחד עם חברים ובזול – עכשיו ב-Humble Bundle

הכתבה המקורית: חבילות גיימינג חדשות יספקו לכם הרבה כותרים לשחק בהם במינימום מחיר

מיזם ה- היה וממשיך להיות אחת הדרכים המשתלמות ביותר ליהנות ממשחקים חדשים, ואנחנו כאן בכדי לספר לכם על שלוש הצעות מעניינות שניתן למצוא בו בימים אלה.

חבילת ה-Humble Very Positive Bundle 3 היא זו שאתם צריכים לחטוף בהקדם, משום שהיא עתידה להיעלם מהאתר בתוך פחות מיממה – ומומלץ מאוד שתעשו זאת משום שהיא מורכבת כולה ממשחקים בעלי 80 אחוזי ביקורות חיוביות ב- לכל הפחות, עם שבע יצירות שונות במחיר כולל של 10 דולר בלבד או 36 שקלים לערך.

Prison Architect

תשלום של דולר אחד בלבד יעניק לכם גישה למשחקים Rusty Lake Paradise, Unexplored ו-Distraint 2, תשלום של 5.52 דולר ומעלה יוסיף גם את הכותרים Prison Architect, Nex Machina ו-Bendy and the Ink Machine – ותשלום של 10 דולר או יותר ישלים את הסט עם משחק הפלטפורמה המהולל Shantae: Half-Genie Hero.

Nex Machina

חבילת ה-Humble Hooked on Multiplayer Bundle 2019 היא כזו שתספק לכם שמונה כותרים ראויים שכיף לשחק יחד עם חברים (או אפילו סתם זרים ברחבי הרשת) במחיר כללי של פחות מ-45 שקלים – ונותר לכם שבוע שלם לבחון אותה ולהחליט האם היא מצדיקה את ההשקעה שלכם או שלא ממש.

Totally Accurate Battlegrounds

תשלום דולר אחד יעניק לכם את המשחקים Death Squared, Inversus ו-Think of the Children, תשלום של 7 דולר יוסיף את משחקי הפארודיה Totally Accurate Battleground ו-Super Animal Royale וכמו כן את המשחק Barony – ואם תבחרו להשקיע 12 דולר במיזם תקבלו את Killing Floor 2 המצליח והממכר בגירסת ה-Digital Deluxe שלו ואת Deathgarden: Bloodharvest.

Killing Floor 2

לקינוח, אם תבחרו להירשם את שירות ה-Humble Monthly החודשי שמספק שבעה כותרים או יותר מדי חודש בחודשו בעבור תשלום של 12 דולר (פחות מ-45 שקלים) – תוכלו להוריד ולהתחיל לשחק כבר עכשיו במשחק התפקידים הריאליסטי הנהדר Kingdom Come: Deliverance ובמשחק הניהול והאסטרטגיה Surviving Mars. בהתחשב בכך שהמחיר הזול ביותר בו נמכר Kingdom Come עד כה ב- עמד על 18 דולר – נראה כי מדובר בהצעה משתלמת ביותר!

Kingdom Come: Deliverance

עדכון: חבילת Humble Bundle טרייה מציעה את משחק האסטרטגיה הגרנדיוזי, המסובך והריאליסטי Crusader Kings 2 ביחד עם לא פחות מ-15 חבילות תוכן וחבילות הרחבה עבורו – במחיר כולל של 15 דולר, או 55 שקלים לערך. אם אתם אוהבים את הז'אנר הזה – אל תפספו את הדיל המעולה!

תגיות
Back to top button
Close
Close