מערבבים ז'אנרים: משחקים נוספים חינם לכולם, עכשיו ב-Epic Games Store

הגרסה החינמית המעודכנת של הלהיט Fall Guys הופכת זמינה באופן רשמי, לצד צמד חלוקות חופשיות נוספות עבור הימים הקרובים – וצמד נוסף שכבר מחכה על הקווים לקראת סוף השבוע הבא

שבוע חדש עם מבחר גדול מהרגיל של משחקים טריים מהם ניתן ליהנות ללא תשלום כלל מתחילו לו בפלטפורמה של חברת Epic Games, ואנחנו כאן על מנת לעזור לכם להרוויח בזריזות ובנוחות.

להיט הבאטל רויאל האלטרנטיבי וההומוריסטי של שנת 2020 הופך כעת לחינמי – Fall Guys, שמכר מעל ל-11 מיליון עותקים עד סוף שנת 2020 בעיצומו של עידן הקורונה, מחזיק כעת בקהילה של יותר מ-20 מיליון משתמשים פעילים וזמין בתצורה חדשה וחינמית בבסיסה לכל דורש, הן ב-EGS, הן בחנות של המתחרה Steam והן בקונסולות. כל מה שנשאר לכם זה רק להתחיל (או לחזור) לשחק, תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

משחק מקוון נוסף שמקווה לזכות בהצלחה מחודשת על ידי בחירה בנתיב החינמי הוא Hood: Outlaws & Legends, שהושק בסוף השנה שעברה ומציע לשחקנים להרכיב צוותים של פורעי חוק בעלי תפקידים שונים בדרך לביצוע פשיטות ופשעים בניחות אנגליה של ימי הביניים. הכותר הזה לא זכה בתגובות מדהימות כאשר הוצג לראשונה, אך כעת כשניתן לקבל אותו מבלי לשלם אפילו שקל אחד יתכן שיש סיבה טובה לתת לו הזדמנות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

משחק תפקידים ייחודי ומוזר, בסגנון שמנסה להחזיר עטרה ללהיטי הז'אנר הגדולים של שנות התשעים, עונה לשם Geneforge 1: Mutagen וזמין גם הוא להוספה חינמית אל הספריה שלכם במהלך הימים הקרובים – במקום תשלום מומלץ מלא של 67.95 שקלים במקור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

חינמי אחרון (אך ראוי ושווה לא פחות מהשאר) לזמן זה הוא כותר תפקידים טקטי בתורות בשם Iratus: Lord of the Dead, שהושק בשנת 2020 במקור עם השראה ברורה מ-Darkest Dungeon המצליח, עם סגנון ויזואלי דו-מימדי מרשים ואפל ומשחקיות מאתגרת. שווה להוסיף אותו אל הספרייה שלכם כבר עכשיו ולתת לו הזדמנות בשלב זה או אחר, בין אם שיחקתם ואהבתם את Darkest Dungeon המדובר ובין אם לא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

החל מחמישי הקרוב צמד משחקים נוסף יוצע חינם לחלוטין למשתמשיה של Epic – צמד אשר יורכב ממשחק קרבות קלפים אלמוני יחסית העונה לשם Ancient Enemy וממשחק פעולה מקוון פופולרי בשם Killing Floor 2 שכבר הוצע חינם בשירות בעבר וכעת יחזור לסיבוב נוסף עבור המאחרים והחולמים. בשבוע הנוכחי החלוקה החינמית של Hood: Outlaws & Legends הגיעה ללא התרעה מוקדמת – אולי יש עוד הפתעה שכזו בשרוול עבור השבוע הבא? מבטיחים להמשיך לעקוב ולעדכן.