מעוניינים לרכוש את Far Cry Primal או Hitman החדש במחירים מוזלים? כעת יש לכם הזדמנות

3 תגובות

חנות ה-Green Man מספקת כעת הנחות של 25 עד 40 אחוזים על צמד המשחקים הטרי

אם התרשמתם לטובה מ-Far Cry Primal או מ-Hitman המאותחל, מבית המפיצות ו-Square Enix בהתאמה, יש לכם הזדמנות לקבל אותם עכשיו בהנחה משמעותית, דרך חנות הגיימינג של GMG.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גולשים שיבצעו הרשמה (חינמית) לשירות ה-VIP של האתר יקבלו גישה למשחק הפעולה הפרהיסטורי הטרי במחיר של 36 דולר בלבד – המהווה הנחה של כ-40 אחוזים לעומת העלות המלאה העומדת על 60 דולר. בנוסף, אלו שמעוניינים ב-Hitman הטרי יוכלו לקבל הנחה של 25 אחוזים על הפרק הראשון שלו שהושק זה עתה (11.25 דולר, במקום 15 דולר) או על החבילה המלאה שתכלול גם את הפרקים העתידיים שיושקו באופן חודשי (45 דולר, במקום 60 דולר), עם הזנה של קוד הקופון 'HIT25' במעמד הרכישה.

Far Cry Primal
Primal

ראוי לציין כי Far Cry Primal הוא משחק שדורש הרשמה והורדה של תוכנת ה-uPlay עבור הפלטפורמה העצמית של יוביסופט, ואילו Hitman מבוסס על פלטפורמת ה- הפופולרית והאהודה יותר – אך מתבסס גם הוא על מנגנון אימות מקוון, שדורש חיבור קבוע לרשת האינטרנט ולא יתן לכם אפשרות להמשיך במשחק שלכם במידה וזה ינותק.

Hitman
Hitman

אם אתם מוכנים להעלים עין מהמגבלות שצוינו בפיסקה הקודמת – יש לכם כאן דיל יפה מאוד על המשחקים האלו, שזכו כל אחד לחוד לממוצע ציונים של 76 מתוך 100 אצל המבקרים.