מלחמה מזן אחר: Battlefield 1 כובש את העולם • HWzone
גיימינג

מלחמה מזן אחר: Battlefield 1 כובש את העולם

משחק הפעולה החדש זוכה לציונים ושבחים שאותם לא ראה המותג הוותיק מאז תחילת העשור

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הציפייה והציפיות היו בשמיים, אבל נראה ש-Battlefield 1 עמד במשימה בצלחה רבה – ומהווה את אחד ממשחקי הפעולה המוצלחים ביותר לשנת 2016, וכנראה גם בכל השנים האחרונות.

הביקורות הרשמיות עבור המשחק החדש החלו לזרום לרשת, והמבקרים מרוצים בהחלט מהמשחק המקוון ששומר על הבסיס האיתן של הסדרה אך מרענן אותו משמעותית עם מגוון כלי נשק, אמצעים וכלי רכב שנראו רק לעיתים נדירות במשחקי קודם לכן, ושיבחו גם את הקמפיין לשחקן יחיד שהצליח לספק 'סיפורי מלחמה' מעניינים ואותנטיים באמת – כשכל אלו עטופים בגראפיקה מרשימה עם אנימציות מתקדמות וליטוש טכני טוב יותר מהממוצע.

יצירת מופת?
יצירת מופת?

את מעט הטענות הפחות חיוביות שקיימות ניתן לשייך בעיקר לאורכו של המצב העלילתי, שמרגיש די קצר עם שש עד שמונה שעות משחקיות ואינו יצדיק רכישה בפני עצמו לכל מי שלא מעוניינים, מסיבה זו או אחרת, במצבי המשחק המקוונים – וגם לזמני טעינה ארוכים מהרגיל בגירסאות הקונסולה.

brr5

נכון לעכשיו Battlefield 1 נהנה מציון ממוצע מרשים מאוד של 89 מתוך 100 אצל המבקרים עבור גירסת ה-PC שלו, ציון מעט יותר מתון של 86 מתוך 100 לגירסת ה- וציון 89 מתוך 100 לגירסת ה- 4, ואמנם מדובר על ממוצע של 17 ביקורות בלבד לראשונה ו-20 ביקורות לשנייה (מתוך כ-50 עד 70 ביקורות שמקבלים כותרים בסדר גודל שכזה בסופו של דבר), נראה שהמגמה היא די ברורה ולא תשתנה יתר על המידה בימים הקרובים.

גם באוויר, גם ביבשה, גם על סוס וגם בתוך טנק עתיק יומין
גם באוויר, גם ביבשה, גם על סוס וגם בתוך טנק עתיק יומין

הפרק החדש עומד בציפיות הגדולות ממנו בכבוד, ומצליח להחזיר את הניצוץ החדשני של המותג שהיה שם (לפחות בעיני המבקרים) עד Bad Company 2 ועד 3 לפני קצת יותר מחמש שנים, והלך לאיבוד במידה מסוימת לאחר מכן בכותרים 4 ו- Hardline. המשחק מצליח להבהיר ולהמחיש כי מלחמת העולם הראשונה היא תקופה שבהחלט ראויה לתשומת הלב של עולם המשחקים, לא פחות ממלחמת העולם השנייה שכבר הפכה שם נרדף ל'נדוש', וגם מציב רף גבוה עבור כותרי פעולה עתידיים בכלל ועבור כותריהן של DICE ו- בפרט – כשחבילה שלמה במחיר מלא תיחשב בעיני הרוב רק כזו הכוללת גם מצב מקוון ותחרותי ראוי ועשיר, וגם מצב עלילתי לשחקן יחיד שאינו מרגיש טיפשי או מיותר.

אקדח ה-Colibri 2.7 מילימטר, הקטן ביותר שנוצר אי פעם (ואמיתי לגמרי), הפך לאחד מהלהיטים האופנתיים של המשחק
אקדח ה-Colibri 2.7 מילימטר, הקטן ביותר שנוצר אי פעם (ואמיתי לגמרי), הפך לאחד מהלהיטים האופנתיים של המשחק

כעת, נותר לנו רק להמתין במעט למספרים הרשמיים שיוצגו לנו על ידי המפיצה – אשר יגלו לנו האם השחקנים עצמם התאהבו ב- 1 בדומה למבקרים, או שמא יש כאן ניגוד כלשהו בנקודות המבט. אין ספק כי 1 יצליח למכור מיליוני עותקים ללא קושי מיוחד, אך כלל לא בטוח שהוא יצליח להגיע ליעד השאפתני שהציבו עבורו (15 מיליון עותקים או יותר בשנה) ולהצדיק את הפקתו המושקעת והיקרה, אז אנחנו נמשיך לעדכן אתכם בפרטים החמים.

הכותר מסוגל להיראות פשוט פנטנסטי - בייחוד במחשבים אישיים עוצמתיים
הכותר יכול להיראות פשוט פנטנסטי – בייחוד במחשבים אישיים עוצמתיים

אתם כבר רכשתם ושיחקתם ב- 1? ספרו לנו מה דעתכם עליו בתגובות!

יש גם קטע מפתיע ומרשים בו אתם מפריחים יונת דואר במסגרת הקמפיין לשחקן יחיד, שהפך גם הוא לפופולרי מאוד ברשת
יש גם קטע מפתיע ומרשים בו אתם מפריחים יונת דואר נושאת הודעה הרת גול במסגרת הקמפיין לשחקן יחיד, שהפך גם הוא לפופולרי מאוד ברשת


תגיות
Back to top button
Close
Close