היכונו ל-Warcraft 3: Reforged – מפלצת הנוסטלגיה הבאה מבית בליזארד

הגרסה הקלאסית של World of Warcraft מקבלת תאריך השקה – ואיתה הפתעה גדולה נוסף מאותו יקום עלילתי בדמות גרסה מודרנית ל-Warcraft 3

אחרי ההשקה המוצלחת למדי של StarCraft Remastered, נראה כי זה היה רק עניין של זמן וכעת מגיעה ההכרזה הגדולה – Warcraft 3: Reforged יהיה גרסה מחודשת ומשופרת של Reign of Chaos ושל The Frozen Throne גם יחד, עם תכנון להשקה רשמית במהלך השנה הבאה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קצת לפני שבבליזארד בחרו לסיים את מסיבת העיתונאים של BlizzCon עם Diablo Immortal ולהביא להרבה כעסים וגבות מורמות, בחברה הציגו על הבמה את החידוש למה שנחשב לאחד ממשחקי האסטרטגיה המוצלחים ביותר אי פעם – עם תמיכה ברזולוציות גבוהות של עד ומערכות הפעלה עדכניות כמובן, ממשק שעבר עדכון והתאמה לעידן המודרני וגם מחודש אשר שואב השראה גם מ-World of Warcraft ושיהיה ניתן לשינוי בלחיצת כפתור לכאורה עבור כל אלו שיעדיפו את הגישה המקורית משנת 2002.

כל מה ששחקנים אהבו והתמכרו אליו בתחילת העשור הקודם – עומד לחזור עם שכבת צבע (ופוליגונים) טרייה

Warcraft 3: Reforged יושק מתישהו במהלך השנה הבאה עם תג מחיר בלתי מבוטל של 30 יורו (או 30 דולר, בתלות במיקומכם בעולם), ואמור לכלול עורך מפות עדכני, תאימות למפות ויצירות מהעבר אשר נוצרו עבר צמד המשחקים המקוריים וכמובן גם תמיכה במשחקים מקוונים מסוגים שונים – כולל בין כאלו שמשתמשים ב-Reforged לכאלה שעדיין מתבססים על Reign of Chaos ו-The Frozen Throne.

מחיר של 30 יורו ומעלה הוא יקר מדי עבור משחק בן 17 שנים בבסיסו? בינתיים נראה שרוב המעריצים לא מוטרדים מכך יתר על המידה

העובדה שצמד הכותרים המקוריים נעלמו מהחנות המקוונת של בליזארד עם הופעתו של Reforged מגבירה את ההערכות על כך שהם יוצעו באופן חינמי לחלוטין לצד הגרסה המחודשת, כפי שקרה עם StarCraft, אם כי נכון לעכשיו אין לנו עדיין אישור רשמי לכך מהחברה.

הנוסטלגיה של בליזארד לא נגמרת כאן, וכעת אנחנו גם יודעים כי World of Warcraft Classic, התצורה הישנה-חדשה של המשחק ההמוני המקוון שתאפשר לשחקנים לחזור לגרסה צנועה ובסיסית שלו בימים שלפני השקת חבילת ההרחבה הרשמית הראשונה (אך תוך התבססות על התשתית המקוונת המודרנית שהתקדמה והתפתחה רבות מאז שנת 2004) – תושק גם היא במהלך השנה הבאה, או במהלך קיץ 2019 ליתר דיוק. כל אלו שרשומים בתשלום חודשי לעולמו של WoW יקבלו גישה רשמית לגרסת ה-Classic אשר תהיה נפרדת מהיקום המתקדם הנוכחי של המשחק, ותצריך התחלה מאפס עבור כולם.

שחקנים שרכשו כרטיס דיגיטלי עבור כנס ה-BlizzCon הנוכחי קיבלו גם גישה לדמו של WoW Classic, עם מגבלת זמן להתנסות נוסטלגית

מה יהיה הפרוייקט הבא במסגרת מצער החידושים של בליזארד – האם ניתן לקוות לגרסאות חדשות של ו-Diablo? הפוטנציאל לכך נראה גדול יותר מאי פעם בעבר כרגע.