מי צריך קונסולות? משחקי PlayStation בטלוויזיות החכמות של סמסונג

8 תגובות

טלוויזיות חדשות של היצרנית הקוריאנית, שיחשפו בעוד כשבוע ב-CES, יתמכו בהזרמה של מעל 200 משחקי PS3 דרך שירות ה- Now של סוני

Internet-Pop-ups-Now-On-A-SmartTV-Near-You
פלייסטיישן בטלויזיות חכמות של – תחילת הסוף עבור הקונסולות החומרתיות אותן אנחנו מכירים?

יש למה לצפות מ-2015. בצעד מבורך ביותר שיביא לציבור הרחב את יכולות הגיימינג שעד כה היו מוגבלות לבעלי קונסולות בלבד, משתפת פעולה עם סוני עם תמיכה בשירות ה- Now של החברה להזרמה של מעל 200 משחקי PS3 הישר לטלויזיות החכמות שסמסונג עתידה לחשוף בתערכות CES הקרובה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יכולות אלו מתאפשרות ללא כל התערבות של קונסולה פיזית בסביבה, ועל ידי תמיכה טבעית של השירות האינטרנטי (אחד מיני רבים שסמסונג תומכת בטלויזיות החכמות שלה) המאפשר הזרמה ישירה של המשחקים, עם הדרישה היחידה של שלט Dualshock בכדי שניתן יהיה לשחק. על פי שיתוף הפעולה, גם טלויזיות חכמות מהדור הנוכחי של בארצות הברית ובקנדה יתמכו בשירות ה-PSN של , אך מידע לגבי הדגמים התומכים וזמינות מדוייקת יותר מאשר "בחצי השני של שנה הבאה" עוד אין בעניין.

נכון לעכשיו, שירות ה-PSN אינו זמין מחוץ לגבולות אמריקה הצפונית, ומידע על התרחבותה ליבשות אחרות (הן מהתרחבות טבעית והן ממכירת טלויזיות חכמות של ברחבי העולם התומכות בשירות) אינו ידוע גם הוא, אך אנחנו בהחלט מקווים לשיפור ולתמיכה רחבה יותר בנושא זה. אנחנו שמחים מאוד לראות את התרחבות שירות ה-PSN לטלויזיות מיצרניות אחרות מאשר (עם תמיכה נוכחית כבר בטלויזיות Bravia של החברה), אך תמיכה רחבה יותר מכך תצטרך להופיע בכדי ששירות ה-PSN יוכל לבסס את עצמו כשירות סטרימינג של משחקים מהמעלה הראשונה בשוק. בנוסף לכך, שינוי של התמחור של סוני בהשכרת משחקים דרך שירות ה-PSN, שקיבל הרבה ביקורות על העלות הגבוהה בנושא, יצטרך גם כן לבוא לפני שההמון יוכל להנות ממנו במחיר שהוא אכן משתלם לצרכן הממוצע (דוגמא אבסורדית לכך היא שהשכרת משחק מסויים ל-90 יום עלולה לעלות למשתמש את האותו כמות כסף שבה ניתן לקנות את המשחק השלם).

סיקור של IGN על גרסת הבטא של שירות ה- Now

עם התערוכה שבאה ומתקרבת, יש לנו הרבה למה לצפות משנת 2015, ובמיוחד מחודש ינואר (חלונות 10 מישהו?) הקרוב. מתרגשים מהטמעת שירות ה-PSN בטלויזיות חכמות (או לפחות רק מהפוטנציאל של כך בשל היעדר התמיכה בארץ)?

[interaction id="54a1421008b0f9895129703f"]