מירוצים קשוחים והרפתקאות בחלל: המבצעים של Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מירוצים קשוחים והרפתקאות בחלל: המבצעים של Steam

שלל כותריה של המפיצה האירופאית הנודעת THQ Nordic, ורבים אחרים, מוצעים בהנחות גדולות בחנות הגיימינג הגדולה ביותר בסביבה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


החג הגיע ואיתו קצת זמן פנוי בכדי להתנסות בחוויות גיימינג חדשות – אז אספנו עבורכם הצעות נבחרות מתוך הרשימה שמציעה לנו פלטפורמת ה-, על מנת שלא תזדקקו לשבור את הראש.

חבילה מלאה של כל משחקי Red Faction הידועים במנועי ההרס המתקדמים שלהם שמספקים רובד מעניין עבור משחקיות הפעולה – מוצעת במחיר של 44.99 שקלים.

Faction Armageddon

משחק המירוצים האלים והמשובח Wreckfest, שנהנה אף הוא ממודל פיזיקלי מתקדם עם הרס ריאליסטי עד מאוד של רכבים, זמין בעבור 59.98 שקלים – ובעבור 153.88 שקלים למשחק בתוספת חבילת ה-Season Pass שלו לכל המעוניינים.

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

משחק האקשן-תפקידים Titan Quest מוצע במחיר של 14.79 שקלים בלבד לחבילת ה-Anniversary Edition 'הקלאסית' שלו – ובמחיר כולל של 75.23 שקלים יחד עם צמד חבילות ההרחבה המודרניות שנוצרו עבורו, Ragnarok ו-Atlantis.

משחק התפקידים הרטרו-עתידני ELEX, מבית יוצרי Gothic ו-Risen, זמין בהנחה של שני שליש ממחירו המקורי – 62.68 שקלים.

חבילה מעניינת שכוללת את כל שלושת משחקי סדרת Darksiders, השניים הראשונים בגרסאות המודרניות המלאות והמשופרות שלהם ואילו השלישי בגרסת ה-Digital Deluxe שלו – יחד במחיר של 105.57 שקלים.

Darksiders 3

משחק התפקידים בחלל Star Control: Origins שהושק בשנה שעברה מוצע כעת בשליש מחיר – 37.72 שקלים, עם אפשרות נוספת לרכוש אותו יחד עם חבילת ההרחבה שלו, יחד עם פס הקול שלו ויחד עם טרילוגיית משחקי Star Control המקוריים מהעבר במחיר של 73.25 שקלים.

Star Control: Origins

משחק האסטרטגיה הממכר בחלל Galactic Civilizations 3 מוצע בעלות בסיס של 27.73 שקלים בלבד – או בחבילה שלמה עם 12 תכני DLC שונים במחיר 105.56 שקלים.

כותר האסטרטגיה והניהול הבלתי רגיל Offworld Trading Company זמין במחיר 36.97 שקלים עבור חבילת הבסיס שלו – ובמחיר 110.55 שקלים ל-Gold Edition שכוללת 11 תכני DLC שונים עבורו בנוסף.

משחק האסטרטגיה Northgard שמתמקד במיתולוגיה הנורדית והוויקינגית נמכר בתג מחיר של 55.47 שקלים – או בתג מחיר של 86.03 שקלים יחד עם ארבע חבילות DLC שהושקו עבורו עד עתה.

Northgard

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא בחנות של Steam


תגיות
Back to top button
Close
Close