מירוצים, הרס והרפתקאות: מבצעי הגיימינג של Steam

החנות המקוונת הגדולה מפנקת אותנו במבצעים מעניינים לא רק בסופי השבוע

הימים הנוכחיים כוללים הזדמנויות איכותיות להרחיב את ספריות הגיימינג הדיגיטליות שלכם – ואנחנו כאן בכדי לוודא שלא תפספסו שום .

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


משחק האסטרטגיה בתורות שמשלב בתוכו גם אלמנטים של משחקי קופסה דיגיטליים, Armello, זכה לעדכון משמעותי וזמין לרכישה עכשיו ברבע ממחירו – 18.48 שקלים, עם הנחות של 30 אחוזים עבור שלל חבילות ה-DLC שהושקו עבורו. ניתן לרכוש את גרסת האספנים המלאה במחיר 107.9 שקלים.

Armello

משחק האסטרטגיה בזמן אמת Sudden Strike 4, נצר עדכני לסדרה וותיקה ואהובה, זמין גם הוא ברבע מחיר – 47.48 שקלים, עם הנחות של עד 50 אחוזים על חבילות הרחבה עבורו.

כותר הנהיגה האלים והמוצלח Wreckfest נמכר בחצי המחיר – 87.47 שקלים.

כותר הפעולה החביב Broforce שמיועד למשחק משותף עם חברים נמכר בעבור 13.98 שקלים בלבד.

Broforce

טרילוגיית Tomb Raider המאותחלת נמכרת כולה בהנחות: הפרק הראשון ב-11.09 שקלים בלבד, Rise of the Tomb Raider בעבור 45 שקלים ו-Shadow of the Tomb Raider שהושק בסוף השנה שעברה ב-112.47 שקלים, שהם מחצית ממחירו במקור.

משחק הפעולה וההתגנבות הטקטי המרענן Phantom Doctrine יכול להיות שלכם בעבור 74.97 שקלים.

Phantom Doctrine

Just Cause 3 מוצע פעם נוספת במחירי רצפה של ממש: 11.55 שקלים עבור גרסת הבסיס או 28.55 שקלים עבור גרסת XXL המלאה שכוללת את כלל תוספי ה-DLC. גם Just Cause 4 החדש והשנוי במחלוקת זמין במחיר מקוצץ של 112.47 שקלים – ואילו Just Cause 2 הקלאסי נמכר בעלות מצחיקה של 5.59 שקלים בלבד.

כותר הפעולה-אימה החדש של חברת Crytek הנודעת, Hunt Showdown, שעדיין נמצא בשלבי במסגרת תוכנית ה-Early Access, מוצע בהנחה של 30 אחוזים עם תג מחיר של 62.3 שקלים.

משחק ההישרדות בוא אתם יכולים לגלם שחיין או כריש, Depth, זוכה לקיצוץ מחיר גדול ונושא תג מחיר של 18.49 שקלים בלבד.

Depth

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא