מיקרוסופט: מחיר של 500 דולר ל-Xbox One הוא הוגן מאוד

6 תגובות

דון מטריק, הבוס הגדול של חטיבת הקונסולות במיקרוסופט יוצא להגן על מחיר ה-500 דולרים של ה-, ומצהיר שהחברה למעשה מספקת לצרכן ערך מוסף לעומת המתחרים (ה-PS4)

במהלך מסיבת העיתונאים של סוני ב E3 2013 החברה חשפה את מחיר הקונסולה שתעלה 399 דולרים, לעומת 499 דולרים ל- , ההבדל הזה של 100 דולרים, יצר רעש גדול ברחבי הרשת, במיוחד כשיש תחושה בקרב קהל הצרכנים כי מדובר במוצרים דומים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


דון מטריק, נשיא עסקי הבידור האינטראקטיביים של חברת מיקרוסופט ואחד האנשים שאחראים להצלחתה הגדולה של קונסולת Xbox 360 התראיין לערוץ Bloomberg TV וניסה להסביר מדוע צרכנים יצטרכו לשלם 500 דולרים על ה- ומה יש לקונסולה החדשה של להציע לעומת המתחרים:
"מדובר במחיר נמוך יותר מאשר חלק מהאנליסטים חזו. אנחנו נותנים ערך מוסף כנגד אפשרויות אחרות שאני חושב שצרכנים יכולים לקבל. כל מוצר מודרני בימים אלה, אם אתה מסתכל על זה [ו] 499 דולרים זה ממש לא נקודת מחיר מגוחכת. אנחנו מספקים אלפי דולרים של ערך לאנשים, אז אני חושב שהם הולכים לאהוב את כל מה שהם הולכים לקבל".

דון מטריק מנסה לשכנע אותנו ש-500 דולר
תמורת קונסולת משחקים זה בעצם אחלה של דיל

למרות שהמתחרה הגדולה של מיקרוסופט, סוני, מציעה פלייסטיישן 4 במחיר של 399 דולרים, מאמין מטריק שהצרכנים יבחרו ב- בגלל חבילת השירותים ויישומים כמו האקסבוקס לייב המשופר, , Twitch TV, SmartGlass, והקינקט:
"אנחנו באמת רוצים להפוך את הסלון שלך למרכז של כיף. לך ולמשפחה שלך".

במהלך הראיון התייחס מטריק גם לכותר 'היילו' החדש שנחשף ללא שם בתערוכת 2013 וקרא למשחק 5 שישוחרר במהלך השנה הקרובה.

מה דעתכם בנושא?

בסופ"ש האחרון פרסמה מיקרוסופט את תג המחיר למשחקי הקונסולה החדשה שלה. 60 דולרים, בדומה למחיר הקיים. עדיין לא סיפקה מחיר, אך צפויה להיצמד למחיר שמיקרוסופט קבעה.

חשוב לציין לגבי המחיר כי ה- תכלול חיישן 2.0 Kinect, בעוד שב- PS4 יצטרכו לשלם 60 דולרים כדי לרכוש Eye, אם ירצו בכך כמובן.

ב-GamePro תוכלו להתעדכן בחדשות גיימינג יומיומיות.