מיזם ה-Humble Bundle חוזר ובגדול עם חבילת משחקים של Codemasters • HWzone
גיימינגצרכנות

מיזם ה-Humble Bundle חוזר ובגדול עם חבילת משחקים של Codemasters

לאחר הפסקה של מספר שבועות אנחנו מקבלים אוסף משחקים מוזל חדש, הפעם עם שישה כותרים במחיר שמתחיל מדולר בודד ויותר מ-13 כותרים וחבילות תוכן בעבור 15 דולר בלבד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האמת? התגעגענו: לאחר כמה שבועות של שקט, חוזראות אלינו חבילות ה-Humble Bundle הנודעות שמספקות משחקים בזול (מאוד) לגיימרים מצד אחד ותרומות לארגוני צדקה מצד שני – עם חבילה שמרכזת כמה וכמה מכותריה הטובים ביותר של המפיצה והמפתחת הבריטית העצמאית Codemasters.

hmbc

חבילה הבסיס שאותה יקבלו כל מי שיבחרו לשלם יותר מדולר אחד היא אחת מהטובות ביותר שנתקלנו בהן בתקופה האחרונה, וכוללת את משחק המירוצים GRID 2 כולל אחת מחבילות ה-DLC שלו שנקראת Drift Pack, את משחק המירוצים Dirt Showdown, את הגירסה המחודשת של Colin McRae Rally המקורי (אותה סדרה שממנה נולד המותג Dirt), את משחק הפעולה האהוב והייחודי Overlord, המשחק Hospital Tycoon ולקינוח גם משחק הפעולה הריאליסטי Operation Flashpoint 2 בגירסתו המלאה, עם קמפיין הבסיס Dragon Rising וחבילת ההרחבה River. כל אלו יכולים להיות שלכם, כאמור, בפחות מ-4 שקלים – אם כי אתם מוזמנים להשקיע קצת יותר כמובן.

אלו שישלמו סכום שגבוה מהערך הממוצע (כ-5.55 דולר, שהם כ-22 ש"ח, נכון לעכשיו) יקבלו גישה גם למשחק המירוצים הטרי GRID Autosports (יחד עם אחת מחבילות ה-DLC שלו), המשחק Overlord 2, המשחק Overlord: Rising Hell שהוא חבילת הרחבה לכותר הראשון, חבילת DLC עבור הכותר Dirt 2 שמוסיפה מסלול ושני רכבים חדשים – וכמו כן גישה לשני כותרים חדשים לפחות, שזהותם תיחשף עם התקדמות המכירות ביום שלישי הקרוב. עסקה אדירה, אפילו אם כבר רכשתם בעבר חלק מהתכנים שהיא כוללת.

אלו שיבחרו לשלם סכום של מעל ל-15 דולר (קצת פחות מ-60 ש"ח) יקבלו פינוק נוסף בדמות חבילת תכני DLC למשחק GRID 2 שנקראת All In Pack וכוללת את רוב התוספות שהושקו עבור הכותר, את ה-Season Pass עבור המשחק GRID Autosports שכולל את כלל תכני ה-DLC גם  עבורו – ולקינוח את כותר המירוצים Dirt 3, בגירסת ה-Complete Edition שלו עם כלל הבונוסים שהתווספו אליו לאחר שהושק במקור אי שם בשנת 2011 הרחוקה.

hmbc2

כפי שכבר ניתן להבין, חבילת ה- תקרוץ בראש ובראשונה לחובבי משחקי המירוצים בכלל, ולחובבי משחקי המירוצים הנהדרים של Codemasters בפרט – אבל לא רק להם.

החבילה הנוכחית כבר מסתמנת כעוד הצלחה נאה לאנשי ה-, עם קרוב ל-100,000 חבילות שכבר נרכשו בתוך כיומיים והכנסות של מעל ל-500,000 דולר שנצברו. האם כבר הצטרפתם אליהם, או שהכותרים המוצעים ממש לא מעניינים אתכם? נשמח לשמוע בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close