מבצעי סוף השבוע ב-Steam: שחקו חינם ב-Rainbow Six Siege

2 תגובות

פלטפורמת המשחקים מציעה לכם לנסות באופן חינמי את משחק הפעולה הטקטי הטרי של , לצד מספר מחירי סבירים שעשויים לעניין אתכם

סוף השבוע כבר כאן, ואיתו עוד הצעות מסקרנות מ-Steam. הפעם, הפלטפורמה מציעה לכם להוריד ולנסות את Rainbow Six Siege, כותר הפעולה העדכני שמכוון בראש ובראשונה למשחק מקוון ומאתגר אשר יגרום לכם להרגיש כמעט כמו צוות עילית לוחם אמיתי.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכותר יהיה זמין להתנסות חינם עד לשעות הערב של יום ראשון, ודורש גם את קליינט ה-uPlay של יוביסופט בכדי לפעול. אלו שיתרשמו לחיוב יוכלו גם לרכוש את המשחק המלא דרך , במחיר מוזל של 40.2 דולר.

rg

בנוסף, בחנות של הפלטפורמה מציעים גם מבצעים על סדרת משחקי העולם הפתוח Saints Row, עם מחיר של 5.1 דולר ל-Saints Row 4, מחיר של 5.1 דולר לכותר העדכני ביותר בסדרה עד כה Gat out of Hell, ומחיר של 29.84 דולר לחבילה שכוללת את כל ארבעת הכותרים שהושקו ל-, יחד עם כל (44 חבילות שונות) תכני ה-DLC שנוצרו עבורם.

rg2

כמו כן, ישנו מבצע על כותריה של המפיצה האמריקאית Activision: המחירים עבור משחקי סדרת לא ממש קורצים, אך בכל זאת ניתן למצוא שם מספר הצעות רלוונטיות, כמו מחיר של 5 דולר ל-Transformers: War for Cybertron, מחיר של 5 דולר למשחק הפעולה Gun, מחיר של 25 דולר למשחק הפעולה המוצלח Transformers: Devastation, מחיר של 6.7 דולר לפרק הראשון בסדרת ההרפתקאות המחודשת King's Quest ועוד. שווה להעיף מבט.