מבצעי הגיימינג של Steam לסוף השבוע • HWzone
גיימינג

מבצעי הגיימינג של Steam לסוף השבוע

אוהבים את סדרת Total War: Warhammer? לא כדאי לכם לוותר על הדילים בחנות הגיימינג המקוונת הגדולה ביותר שיוכלו לספק לכם את כל התכנים שלה בעלויות מקוצצות

גם ימי סוף השבוע הנוכחי, עד ליום שני הקרוב, עמוסים במבצעים שקשה להתעלם מהם בעולם הגיימינג – ואת המגמה מובילה כמו תמיד פלטפורמת ה- עם המבחר והמגוון הגדולים ביותר. מעוניינים להרחיב את ספריית הכותרים הדיגיטלית האישית שלכם? הגעתם למקום הנכון.

לרגל השקתה של חבילת DLC חדשה וייחודית למדי עבור Total War: Warhammer 2 המצליח, אשר תשלב בין פיראטים לערפדים (כן, כן) ביקום העלילתי העמוס יצורים מיתולוגיים וספרותיים רבים, מוצעים צמד משחקי המותג ועשרות חבילות ה-DLC השונות שלהם במחירי מבצע: Total War: Warhammer המקורי ניתן לרכישה ב-62.5 שקלים חדשים, עם הנחות נוספות של 33 אחוזים על חבילות ההרחבה שלו (אלו מהן שאינן זמינות מראש ללא תוספת תשלום), ואילו Total War: Warhammer 2 שהושק בשנה שעברה נמכר בעבור 167.5 שקלים חדשים, כאשר את חבילת Curse of the Vampire Coast הטרייה ניתן להשיג בעבור תוספת של 65.5 שקלים.

Total War: Warhammer 2 כפי שעוד לא הכרתם

בנוסף, משחק הפלטפורמה הייחודי והמעולה מבית Bandai Namco העונה לשם Little Nightmares ניתן לרכישה בהוזלה של 70 אחוזים ממחירו המקורי – 21.3 שקלים חדשים בלבד, או 31.8 שקלים חדשים לגרסה המלאה הכוללת גם שלוש חבילות DLC.

Little Nightmares

משחק ה-Metroidvania המשובח Dead Cells, שהושק רשמית בצורה מלאה רק לפני חודשיים, נמכר בעלות של 72 שקלים חדשים.

Dead Cells

כותר המירוצים בעולם פתוח של , The Crew 2, מוצע בכמעט חצי ממחירו המקורי, או 131.5 שקלים חדשים – אם כי ראוי לזכור שהפעלתו תדרוש גם חשבון פעיל ואת היישום של פלטפורמת מבית המפיצה הצרפתית.

משחק הפעולה-אימה-הישרדות Killing Floor 2, שחוגג אף הוא השקת עדכון תוכן משמעותי (חינמי), נמכר במחיר של 36.6 שקלים חדשים.

משחק האסטרטגיה והניהול Offworld Trading Company מוצע בגרסתו השלמה במחיר קורץ של 86.2 שקלים חדשים.

Offworld Trading Company

משחק האסטרטגיה בזמן אמת Ashes of the Singularity: Escalation, שהפך לאחד ממבדקי החומרה הפופולריים ביותר בשוק הגיימינג, זמין בגרסת Gold מלאה ומקיפה בתג מחיר של 73 שקלים חדשים בלבד – או במחיר של 37.5 שקלים חדשים עבור חבילת הבסיס שלו.

משחק הפעולה וההישרדות הדו-מימדי ששואב את השראתו מסדרת Dark Souls בכל הנוגע לאוויר ולסגנון הלחימה, Salt and Sanctuary, נמכר במחיר נמוך של 44.9 שקלים חדשים.

לקינוח, משחק הפעולה-אסטרטגיה בתורות בעל הסגנון הייחודי Hard West מוצע בעבור 14 שקלים חדשים בלבד – או במחיר 19.5 שקלים חדשים יחד עם חבילת ההרחבה שלו Scars of Freedom.

Hard West

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close