מבצעים מעולים ב-GMG: מקס הזועם, GTA ו-CoD בהנחות של עשרות אחוזים

חברי מועדון ה-VIP החינמי של חנות ה-Green Man Gaming יכולים לקבל את Mad Max, Advanced Warfare ו- Hardline בחצי מחיר

פגרת הקיץ המסורתית של עולם הגיימינג מתקרבת לסיומה, ובחנות המקוונת Green Man יש כמה מפתיעים לטובה – כולל על אחד מהכותרים שיהיו הראשונים לשבור את אותה פגרה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המבצעים המדוברים זמינים לחברי מועדון ה-VIP של האתר, שההרשמה אליו היא חינמית וללא התחייבות מכל סוג שהוא בקישור הבא – כך שבהחלט מומלץ לנסות ולבדוק האם יש כאן משהו שקורץ עבורכם.

בין המבצעים הנאים באיזור ה-VIP המדובר תמצאו את Cities: Skylines ב-18 דולר ו-Dark Souls 2: Scholar of the First Sin ב-23 דולר (שהיו זמינים בהנחה גם קודם, אך עתה זכות לקיצוץ של עוד כמה שקלים מעלותם), וכן את משחק ההישרדות המקוון החדש של H1Z1 בעבור 15 דולר, את Counter Strike: Global Offensive ב-11.25 דולר ואת משחק הפעולה הטרי Killing Floor 2 בעבור 22.5 דולר.

agmgs2

עם זאת, ההצעות השוות ביותר ברשימה הן כנראה עבור כותרי הפעולה הגדולים והעדכניים (יחסית) Call of Duty: Advanced Warfare ו-Battlefield: Hardline, אותם ניתן לרכוש בעבור 26 דולר ו-27 דולר בהתאמה. גם V ו-Pillars of Eternity נמכרים במחירים לא רעים בכלל של 45 דולר ו-27 דולר בהתאמה.

agmgs1

מעבר לכל מה שהוזכר למעלה, הדיל המרכזי של חברי ה-VIP הוא על כותר הפעולה בעולם פתוח החדש והשאפתני של יוצרת Just Cause – הלוא הוא Mad Max, שיושק בתחילת החודש הבא, ומוצע במחיר מינימלי של 30 דולר בלבד, לעומת 50 דולר במקור. מחיר מרשים בהחלט עבור כותר AAA שעוד לא הושק אפילו.

agmgs

לרוץ ולרכוש לפני שיגמר, או שיש אפשרות להשיג את אותם הכותרים בעלויות מרשימות אפילו יותר? נשמח אם תשתפו אותנו בהמלצות שלכם בתגובות.

קישורים נוספים