לשרוד בסוף העולם, לחקור את המצולות: משחקים בחינם לזמן מוגבל • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

לשרוד בסוף העולם, לחקור את המצולות: משחקים בחינם לזמן מוגבל

פלטפורמת ה- מפנקת את השחקנים עם זוג כותרים שיהיו שלכם מעכשיו ולתמיד מבלי להשקיע אגורה – בתנאי שתאספו אותם במהלך שלושת הימים הקרובים

תעשו פרצוף מופתע: עוד משחקים בחינם זמינים בחנות של חברת , בדיוק כמו שקרה בכל שבוע במהלך החודשים האחרונים – וכמו תמיד אנחנו מתקשים להתעלם ומוכרחים להפנות את תשומת הלב שלכם אל ההצעה הנדיבה הזו.

המשחק הראשון שתוכלו לקבל חינם הוא Abzû – משחק נינוח (ברובו) ומהפנט של חקר תת-ימי, מבית חלק מהצוות אשר יצר משחק מופלא אחר שבוא עיצוב האומנותי בולט מעט הכל, Journey.

הכותר הושק למחשבים האישיים במקור בשנת 2016 ומחזיק בממוצע ציוני מבקרים איכותי מאוד של 83 מתוך 100 – לצד 92 אחוזי ביקורות חיוביות מצד השחקנים ב-, בהתבסס על יותר מ-13,000 משתמשים שונים. לקבל אותו חינם במקום מחיר מומלץ סטנדרטי של 20 דולר זו הצעה מלהיבה בהחלט מבחינתנו.

Abzû

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

המשחק השני שתקבלו שונה בתכלית מהראשון ועונה לשם The End is Nigh – כותר פלטפורמה מבית אדמונד מקמילן המפורסם שאחראי גם על Super Meat Boy הממכר ועל The Binding of Isaac. המשחק מהווה מעין יורש רוחני עבור Super Meat Boy ובו תגלמו יצור שחור קטן ולא ממש מוגדר בשם Ash, שמחליט למצוא חיים נוספים בעולם פוסט-אפוקליפטי מוזר ומאיים – תוך כדי דילוג בין פלטפורמה לפלטפורמה באופן המצריך דיוק מירבי ועצבים מברזל מצד הגיימר. חושבים שיש לכם את זה? תוכלו לקבל את הכותר בכמה קליקים בודדים, במקום לשלם עליו סכום שעומד לרוב על 15 דולר.

כל משחקיו הקודמים של מקמילן, גם The End is Nigh נהנה מתגובות איכותיות במיוחד מהסביבה – 84 מתוך 100 מהמבקרים ב-Metacritic וגם 92 אחוזי ביקורות חיוביות מהשחקנים עצמם ב-. שווה ביותר.

The End is Nigh

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחקים ב-Epic Store

החל מיום שישי הקרוב, ה-13 בספטמבר, תוכלו לאסוף גם את משחק האימה מגוף ראשון Conarium, ששואב השראה מסיפור של סופר האימה הנודע ה.פ. לאבקרפט ומחזיק ב-79 אחוזי ביקורות חיוביות ב- – עוד הזדמנות קורצת לשחקים חובבי הז'אנר וגם כאלה שסתם מעוניינים לראות את ספריית המשחקים שלהם תופחת עוד ועוד. גיימינג נעים!

Conarium

תגיות
Back to top button
Close
Close