לשרוד אסון גרעיני ולתרגל אבולוציה: שני משחקים איכותיים בחינם מחכים לכם • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

לשרוד אסון גרעיני ולתרגל אבולוציה: שני משחקים איכותיים בחינם מחכים לכם

הכותרים Metro 2033 Redux ו-Everything מחכים שתוסיפו אותם אל הספרייה שלכם במהלך השבוע הקרוב – ויש לנו כבר זהות לכותר החינמי הבא שיחליף אותם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עוד שבוע – עוד חגיגה לגיימרים שרוצים משחקים שעוד לא ניסו בעבר מבלי לשלם על כך כלל, כמיטב המסורת.

השבוע חנות ה- מציעה צמד משחקים חינם מעכשיו ולתמיד, עם Metro 2033 Redux הנהדר של A4 Games – משחק פעולה פוסט-אפוקליפטי שהושק במקור בשנת 2010 וזכה לגרסה מעודכנת ומלוטשת יותר בשנת 2014 שהיא זו שמוצעת כאן.

מדובר במעין יורש רוחני לסדרת משחקי STALKER עם אלמנטים דומים של מוטציות, הישרדות ואימה בעולם משחק המתרחש באיזור רוסיה – והוא מחזיק בממוצע ציונים ראוי בהחלט של 84 מתוך 100 באתר Metacritic, ובמחיר מומלץ מקורי של 20 דולר.

Metro 2033 Redux

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

Everything הוא שמו של המשחק השני שאותו ניתן לחטוף ללא עלות – משחק סימולציה ייחודי ושאפתני שמאפשר לשחקנים לחוות אבולוציה דיגיטלית שוות ערך למיליארדי שנות קיום, עם מעבר בין צורות חיים שונות מהזעירות ביותר שידועות לנו ועד לכוכבים ולמערכות שמש שלמות. המשחק נהנה ממוצע ביקורות חיובי של 78 מתוך 100 ב-Metacritic, ונמכר ברוב הימים במחיר של 15 דולר למעוניינים.

Everything

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחקים החינמית ב-Epic Store

במקביל למשחקים החינמיים חנות ה-Epic Store מקיימת בימים אלה גם מיזם עבור סדרת משחקי Metro כולה, כשזה אומר שאת הפרק השני במותג Metro Last Light (בגרסת Redux מעודכנת) תוכלו לרכוש במחיר של 5 דולר בלבד – ואילו את הפרק השלישי והעדכני ביותר Metro Exodus תוכלו לקבל במחיר של 40 דולר, או במחיר 63.75 דולר ביחד עם חבילת ה-Expansion Pass שלו וכל התכנים המוספים שבה.

Metro Exodus

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים ב-Epic Store

בשבוע הבא, יהיה זה המשחק המינימליסטי והחדשני Minit שמחולק חינם למשתמשי ה- – כותר שהושק בשנה שעברה וזכה להצלחה מסחרית גדולה תודות לקונספט בלתי רגיל שבו כל שלב במשחק אורך 60 שניות בלבד, ומחייב את השחקנים להסיק מסקנות וללמוד מנסיונותיהם הקודמים על מנת להתקדם ולנצל את הזמן המועט באופן מיטבי.


תגיות
Back to top button
Close
Close