משחקי ההרפתקאות הטובים ביותר של Telltale Games, כעת במחיר זעיר ב-Humble Bundle

כותריה האהודים של החברה האמריקאית זמינים כעת לרכישה במחירים מצחיקים

חבילת Humble Bundle חדשה הושקה במיזם הפופולרי, והפעם מדובר בפינוק של ממש לכל מי שאוהבים ומתגעגעים לתקופה בה משחקי ההרפתקאה, או משחקי הקווסט, היוו את אחד מהז'אנרים הבולטים בשוק – עם כותריה של Telltale Games, אשר מחזירה את העטרה לתחום בעידן המודרני.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כמו תמיד, גם כעת האפשרויות של הצרכן מתחלקות לשלוש: מי שיבחרו לשלם דולר אחד בלבד ומעלה, יזכו לקבל את חבילת הבסיס אשר כוללת את סדרת Back to the Future משנת 2011 עם חמשת פרקיה, סדרת Sam & Max: The Devil's playhouse משנת 2010 על חמשת פרקיה, המשחק Poker Night at the Inventory בכיכובן של דמויות מתוך סדרות קומיקס ומשחקים אחרים, צמד המשחקים Puzzle Agent ו-Puzzle Agent 2 וגם העונה הראשונה של סדרת משחקי ההרפתקאות עטורת השבחים של החברה, The Walking Dead, על כל חמשת הפרקים שלה. במחיר כל כך נמוך, מדובר ברכישה שהיא בגדר חובה – גם אם מעולם לא ניסיתם לשחק בכותרי הרפתקאות שכאלו בעבר.

Sam & Max
Sam & Max

מי שיבחרו לשלם סכום שגבוה מערך הרכישה הממוצע (עומד כרגע על 8.02 דולר – כ-30 ש"ח בלבד), יקבלו בנוסף לכל הכותרים שהוזכרו בפיסקה הקודמת גם את המשחק Poker Night 2 שהוא המשך עבור Poker Night at the Inventory, את The Walking Dead: 400 Days, את The Wolf Among Us משנת 2014 על כל חמשת הפרקים שלו, ואת העונה הראשונה של סדרת Tales from the Borderlands משנת 2015, עם חמשת הפרקים שלה. בנוסף לכל אלו, הרוכשים יקבלו לכל הפחות שני משחקים נוספים – שזהותם תיחשף ביום שלישי בשבוע הבא.

The Walking Dead
The Walking Dead

לבסוף, אלו שיחליטו לשלם 12 דולר (כ-45 ש"ח) או יותר בעבור החבילה – יקבלו גם את שתי הסדרות העדכניות ביותר של Telltale, שהן Game of Thrones עם ששת הפרקים שלה והעונה השנייה של The Walking Dead, עם עוד חמישה פרקים משלה.

Game of Thrones
Game of Thrones

חבילת ה-Humble Telltale Games Bundle תהיה זמינה לרכישה עד ליום שלישי, ה-26 באפריל, וכל שנותר לנו הוא לאחל לכם קניה נעימה, וגיימינג נעים!