לנסות את GRID בחינם: מבצעי סוף השבוע ב-Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

לנסות את GRID בחינם: מבצעי סוף השבוע ב-Steam

כותר המירוצים העדכני מבית חברת Codemasters זמין לתקופת נסיון חינמית, לצד מחיר מקוצץ משמעותית ושלל הנחות נוספות, בחנות של וואלב

עוד לא הזדמן לכם להתנסות באתחול עבור סדרת המירוצים הפופולרית GRID מחברת Codemasters הבריטית, שנועדת בהיסטוריה הארוכה והמוצלחת שלה עם ז'אנר משחקי הנהיגה? עכשיו זו ההזדמנות הטובה ביותר להתחיל – הכותר שהושק לפני קצת פחות משלושה חודשים מוצע בחנות של להורדה והתנסות חינמית עד שעות הצהריים ביום שני (ה-6 בינואר), ובנוסף נמכר בהנחה הגדולה ביותר שלו.

לא כולם אהבו את GRID החדש בעת ההשקה שלו, אך נראה כי התגובות משתפרות עם הזמן ועם העדכונים והתוספות עבור המשחק בשבועות האחרונים – ואם גם אתם תאהבו את מה שתראו תוכלו לרכוש את היצירה בגרסת הבסיס שלה בעבור 98.97 שקלים בלבד, או בגרסת ה-Ultimate Edition עם שלוש עונות של תכנים ורכבים נוספים בעבור 149.97 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

GRID

לכל הדילים והמבצעים האחרים ב-HWzone לחצו כאן

גם המשחק הקודם בסדרת, GRID Autosport משנת 2014 (שמחזיק ב-75 אחוזי ביקורות חיוביות משחקים בפלטפורמה), נמכר במחיר מוזל מאוד של 29.99 שקלים – עם הנחות של 75 אחוזים על כל תכני ה-DLC המוספים שלו, כך שרכישת המשחק יחד עם כלל תוספות הרכבים והמסלולים עבורו תעמוד על 74 שקלים בסך הכל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

מתלבטים ולא יודעים מה משתלם יותר? תוכלו לקבל את GRID מודל 2019 ואת GRID Autosport יחד בחבילה אחת עם מחיר נמוך עוד יותר של 116.06 שקלים, במקום מחיר של 128.96 שקלים עבור הזוג הזה ברכישה שלהם בנפרד ברמות המחיר הנוכחיות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

משחק הפעולה, ההתגנבות והצליפה מגוף ראשון Sniper Ghost Warrior Contracts, שהושק גם הוא ממש לאחרונה (לפני פחות מחודש וחצי) וזכה עד כה לממוצע לא רע בכלל של 77 אחוזי ביקורות חיוביות מגיימרים ב-, זמין בהנחה של 20 אחוזים ממחירו המקורי – 88.76 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

Sniper Ghost Warrior Contracts

משחק הפלטפורמה והפאזל הנהדר Trine 4: The Nightmare Prince (גם הוא עדכני, מסוף 2019) שמחזיק ב-93 אחוזים של ביקורות טובות נמכר בעלות של 72.11 שקלים – ואם לא יצא לכם לשחק בקודמיו תוכלו לקנות גם את החבילה המרובעת עם כלל משחקי Trine יחד ב-99.63 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

כותר המירוצים העתידני Redout: Enhanced Edition, מעין יורש רוחני לסדרות F-Zero ו-WipeOut הקלאסיות, נמכר בעבור 31.99 שקלים בלבד – ויש גם דמו חינמי להוריד ולנסות לפני שמשלמים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

Redout: Enhanced Edition

לקינוח, ניתן להתפנק גם עם כותר המירוצים הסמי-ריאליסטי המעולה Assetto Corsa, במחיר בסיס של 18.48 שקלים בלבד או במחיר 41.05 שקלים בלבד עבור הגרסה האולטימטיבית שכוללת 11 חבילות DLC עם רכבים ומסלולים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

שיחקתם כבר ב-Assetto Corsa המקורי מאז הושק ב-2014? תוכלו לאסוף גם את פרק ההמשך Assetto Corsa Competizione שהושק באופן רשמי במאי 2019 במחיר מקוצץ של 97.47 שקלים, במקום 149.95 שקלים במקור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

Assetto Corsa Competizione

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close