להתנסות במשחקי פעולה טקטיים מצליחים ללא תשלום: מבצעי סוף השבוע של Steam

מגוון הנחות על כותרים גדולים והזדמנות לנסות את Rainbow Six Siege ו-ARMA 3 מבלי להשקיע אגורה מחכים לכם בימים הקרובים

זקוקים לבידור איכותי בימים אלה? החנות של כמו תמיד באה לעזרתם עם הנחות והצעות שקשה להתעלם מהן. מוכנים? ללא הקדמות מיותרות נוספות, בואו נתחיל למנות אותן.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עד יום שני הקרוב תוכלו להוריד ולהתנסות במשחק הטקטי הנודע ARMA 3 באופן חופשי – ואז גם לרכוש אותו עם הנחת 66 אחוזים שמביאה את המחיר ל-49.28 שקלים בלבד.

ARMA 3

בנוסף, תוכלו להוריד ולנסות את המשחק Rainbow Six: Siege שהפך לתופעת של ממש – ואז לרכוש את החבילות השונות שלו בהנחות של בין 45 אחוזים ל-60 אחוזים אם תאהבו את מה שתחוו, החל מ-39.5 שקלים לגרסת הבסיס וכלה ב-219.45 שקלים (כן, אחרי הנחה) לגרסה האולטימטיבית עם כל הלוחמים והתכנים.

Civilization 6 המעולה חוגג את השקת חבילת ההרחבה השנייה שלו Gathering Storm עם הנחה עבור חבילת הבסיס, שעולה 67.48 שקלים, ועם חבילת Gold Edition מקיפה שכוללת גם שש חבילות DLC ואת חבילת ההרחבה הראשונה Rise and Fall במחיר 148.78 שקלים.

החבילה השלמה של סדרת BioShock, כולל הגרסאות המחודשות למשחק הראשון והשני בסדרה (שנחשבות שנויות במחלוקת בשל לא מעט בעיות טכניות, ראוי לציין) ו- Infinite עם כל תוספי ה-DLC שנוצרו עבורו – הכל במחיר של 56.23 שקלים.

Infinite

כותר הפעולה הטקטי הנודע XCOM 2 מוצע בהנחה של 75 אחוזים ממחירו המלא, 56.23 שקלים בלבד – ואם תרצו לקבל את החוויה השלמה תוכלו להשקיע 131.63 שקלים ולקבל יחד איתו גם את חבילת ההרחבה War of the Chosen ושלוש חבילות DLC נוספות.

חבילת Borderlands המהוללת The Handsome Collection, שכוללת את Borderlands 2 ואת Borderlands: The Pre-Sequel יחד עם אינספור התכנים המוספים שנולדו עבורם – במחיר של 53.72 שקלים, שיוכל לספק מאות שעות משחקיות עמוסות בהומור ויריות. רוצים גם את Borderlands המקורי שהחל את הכל? תוכלו להוסיף אותו בעבור 27.73 שקלים.

משחק הפעולה האפל והמסוגנן The Darkness 2 יכול להיות שלכם בעבור 22.19 שקלים – וכך גם הכותר הצבאי הטקטי המעולה Spec Ops: The Line.

Spec Ops: The Line

לקינוח, תוכלו למצוא הנחות גם לכל משחקי סדרת Dark Souls הקשוחה שכנראה לא זקוקה לתיאור נוסף: הגרסה המחודשת של הפרק הראשון נמכרת בעבור 112.46 שקלים, Dark Souls 2 בגרסת Scholar of the First Sin נמכר ב-35.5 שקלים לצד שלושה פרקי DLC מעולים שנמכרים יחד ב-44.5 שקלים ו-Dark Souls 3 מוצע בעבור 53.25 שקלים בלבד בתור בסיס או ב-90.6 שקלים במארז יחד עם צמד חבילות ההרחבה שלו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא