מצעד המשחקים החינמיים ב-Epic Games Store ממשיך • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מצעד המשחקים החינמיים ב-Epic Games Store ממשיך

הכתבה המקורית: בואו לנסות ולשרוד מרדף מאתגר בחלל עם FTL: Faster Than Light, רק עד מחר בערב

אנחנו נמצאים כעת ביום מספר 7 מתוך 12 במיזם חלוקת המשחקים החינמי הגדול ביותר של פלטפורמת ה- Store, ואולי גם הגדול ביותר באופן כללי – ועד לשעה 18:00 מחר (יום שישי, ה-27 בדצמבר) יש לכם הזמנה להוסיף כותר אינדי קלאסי וממכר במיוחד אל הספרייה הדיגיטלית בכמה קליקים פשוטים וזריזים.

FTL: Faster Than Light הוא משחק Roguelike בחלל שפותח בידי סטודיו Subset Games והושק במקור בשנת 2012. ביצירת האינדי הזו מוטלת עליכם המשימה לנהל צוות של חללית קטנה אשר נמצאת בדרך להזהיר את כוכב הבית של אנשיה מפני מתקפה הרסנית מתקרבת – ולעשות זאת בהצלחה זה ממש לא פשוט עם חלליות אויב ומגוון צרות אחרות שאורבות בכל פינה אפלה.

הסגנון הויזואלי של FTL הוא בסיסי משהו, אך האתגרים שיעמדו בפניכם וההחלטות הקשות שתזדקקו לבצע בכל נסיון מחודש (עם דגש חזק על אלמנטים אקראיים שמאפשרים לחזור ולשחק פעם אחרי פעם מבלי להשתעמם) עתידים להפתיע לטובה – וכל זאת מבלי לשלם כלום כאמור, כך שאין שום סיבה מוצדקת לוותר על ההזדמנות החביבה הזו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

זה נראה בסיסי ופשוט מאוד – אבל במציאות זה מאתגר ביותר וממכר באופן בלתי רגיל

לכל הדילים והמבצעים האחרים ב-HWzone לחצו כאן

עדכון: FTL נעלם מפודיום החינמיות – ובמקומו עולה משחק הפלטפורמה-תפקידים-פעולה Hyper Light Drifter, אשר זכה גם הוא לחלוקה חינמית נוספת לפני מספר חודשים. אם פספסתם אותו בסיבוב הקודם, יש לכם הזדמנות לכפר על השגיאה ולנסות את הכותר האיכותי הזה ממש עכשיו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

עדכון 2: המשחק החינמי החדש הוא Shadow Tactics: Blades of the Shogun הנהדר משנת 2017, שמספק פעולה והתגנבות טקטיים ומאתגרים ממבט-על באופן שמזכיר סדרות כמו Commandos. במקום עלות מקורית מלאה של 40 דולר (!) ועלות מינימלית של 10 דולר איתה נמכר בעבר – יש לכם אפשרות לקבל אותו בצורה חינמית לגמרי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

עם ציון ביקורות ממוצע של 85 מתוך 100 – זו חלוקה שאתם ממש לא רוצים להפסיד

עדכון 3: היום בתפריט ללא עלות – משחק הפאזלים והחשיבה העמוק והמעולה The Talos Principle, מבית היוצר של סדרת Serious Sam ועם סיפור שהגה היוצר המוערך של כותרי האינדי The Swapper ו-FTL: Faster Than Light. שווה ביותר, ורק עד מחר (יום שני, ה-30 בדצמבר) בשעה 18:00 כזכור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

במקום מחיר רשמי מלא של 40 יורו – חינם לחלוטין

עדכון 4: אנחנו מתקרבים אל סיום המיזם המיוחד הזה, ומקווים שהספקתם לאסוף את כל המשחקים עליהם סיפרנו לכם כאן באתר – כעת יש לכם אפשרות לאסוף את משחק ההתגנבות והמתח הבלתי רגיל Hello Neighbor בו יהיה עליכם לגלות את הסודות האפלים שמחביא השכן המוזר במרתף שלו מבלי להיתפס.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

Hello Neighbor

בונוס – אתם יכולים לאסוף גם את כותר התפקידים שמשלב קרבות בזמן אמת, Tower of Time, ללא תשלום וללא הגנות קבצים בחנות ה- המקוונת. הכותר הזה הושק באמצע השנה שעברה וזכה לביקורות לא רעות בכלל גם משחקנים וגם ממקצוענים, וגם במקרה הזה יש לכם זמן מוגבל לעשות זאת לפני שהדיל מסתיים לו.

לחצו כאן למעבר על עמוד חלוקת המשחק ב-GOG

Tower of Time

עדכון 5: סוף מסלול החגיגות החינמיות כבר נראה באופק – אבל בינתיים יש הזדמנויות שוות במיוחד עם כותר הפלטפורמה הדו-מימדי העדכני Yooka-Layle and the Impossible Lair שהושק רק לפני חודשיים. חינם לגמרי – במקום מחיר מלא של לא פחות מ-30 דולר!

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

Yooka-Layle and the Impossible Lair

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close