להיות מוכנים לסוף העולם: הדרישות החומרתיות של Mad Max נחשפו

11 תגובות

משחק העולם הפתוח האפוקליפטי של יוצרי Just Cause יושק בעוד פחות מחודש. האם יש לכם את המחשב הנדרש בכדי להנות ממנו?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חודש ספטמבר הקרוב עתיד לשבור את בצורת הגיימינג של הקיץ, כאשר צמד הכותרים המסקרנים ביותר שהוא יביא לנו יהיו, ככל הנראה, הפרק החמישי בסדרת Metal Gear Solid והפרוייקט החדש של יוצרי Just Cause – משחק פעולה ונהיגה בעולמו האלים והמסוכן של מקס הזועם, אשר יקרא פשוט Mad Max.


אז אחרי שקיבלנו הצצה לדרישות (המוטות מאוד לכיוון NVIDIA) של Metal Gear Solid V – אנחנו מקבלים מידע רשמי גם אודות החומרה הנדרשת על מנת להריץ את Mad Max באיכות ראויה, וגם במקרה הזה נראה כי מדובר בצורך במערכת מודרנית יחסית.

mdmmm

בכדי להריץ את המשחק באופן סביר ברמה המינימלית, תזדקקו למעבד אינטל או מרובע ליבות וותיק יחסית מדגם Core i5-650 או Phenom II X4 965 בהתאמה, לצד כרטיס מסך מודרני יותר מדגם GeForce GTX 660 Ti או HD 7870 עם זכרון גראפי של 2GB או יותר בכל אחד מהמקרים, זכרון RAM בנפח 6GB ומעלה, 32GB של נפח אחסון פנוי במערכת וכן מערכת הפעלה 64 ביט מסוג ויסטה, 7 או 8 (גם כאן, נראה כי עדיין אין תמיכה רשמית בחלונות 10 – נקווה שזה יטופל עד למועד ההשקה הרשמי).

בכדי לשחק בכותר באופן מיטבי תזדקקו למעבד Core i7-3770 מרובע ליבות של אינטל או במעבד FX-8350 מתומן ליבות של , כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 760 (בגירסת ה-192 ביט עם זכרון של 3GB או בגירסאות ה-256 ביט שלו) או מדגם HD 7970 עם 3GB של זכרון גראפי וזכרון בנפח 8GB או מעבר.

יצדיק את הדרישות?
יצדיק את הדרישות?

האם הדרישות הגבוהות יחסית מרמזות על עוד המרה לא ממש איכותית של משחק מהקונסולות למחשבים האישיים, או שמא להיפך על משחק שמתיימר להציע איכות ויזאולית גבוהה מאוד לקהל ה-PC? בקרוב נדע.

מעבר לדרישות המערכת עצמן ולטריילר עלילתי עליו כבר סיפרנו לכם, תערוכת Gamescom 2015 נתנה לנו גם סרטון משחקיות חדש ונאה בן קרוב ל-20 דקות עבור הכותר – אתם מוזמנים לצפות, ולהחליט האם הדרישות המדובר נשמעות לכם סבירות, או מוגזמות מדי.

Mad Max יגיע למחשבים מבוססי חלונות ולקונסולות ה- וה- 4 ב-1 בספטמבר 2015.


קישורים נוספים