כמו כולם, וגם אחרת: Battlefield V מצטרף אל שגעון ה-Battle Royale • HWzone
גיימינג

כמו כולם, וגם אחרת: Battlefield V מצטרף אל שגעון ה-Battle Royale

לצד סרטוני משחקיות אמיתיים ראשונים – קיבלנו את הבשורה על כך שהטרנד החם ביותר בעולם הגיימינג לא יפסח גם על הסדרה המלחמתית הוותיקה מבית EA Games

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ההכרזה על Call of Duty: Black Ops 4 בחודש שעבר בישרה לנו, בין היתר, על הצטרפות של הסדרה אל ז'אנר ה-Battle Royale המקוון הפופולרי עד מאוד, שבו עשרות רבות של שחקנים "נזרקים" אל מפת משחק גדולה במיוחד ונלחמים ביניהם עם כל דבר שיצליחו למצוא בשטח, עד לשורד האחרון. V, שהוצג ימים ספורים אחריו, לא סיפק הצהרה דומה – וגרם לנו לחשוב כי יוצריו דוחים את הטרנד ואינם מתכוונים לקדם אותו. או שאולי בעצם כן?

במסגרת מסיבת העיתונאים הפומבית של EA Games בתערוכת E3 קיבלנו בשורה רשמית על כך ש- החדש כן יכלול מצב משחק מקוון טרי דמוי Battle Royale – שיכונה פשוט Royale, ומבטיח להיות שונה מכל ההצעות האחרות שכבר זמינות להן ברשת. פרטים נוספים עוד אין בשלב זה, פרט להצהרה על כך שמצב זה יכיל מגוון כלי , ואף דגש על סביבות ניתנות להשמדה ושיתוף פעולה בין שחקנים (שלא בהכרח מהווה דרישה בסיסית בכותרים אחרים).

גם היוצרים של נכנעו לדעת הקהל?

סרטוני המשחקיות הראשונים של V שנחשפו במקביל לתערוכה אמנם לא הציגו את מצב ה-Royale, אך כן הציגו חידושים קטנים ומעניינים לנוסחה המוכרת מ- 1, והתקבלו באהדה גדולה הרבה יותר מזו של סרטון ההשקה הראשוני שהציג בעיקר קטעי אנימציה מוכנים מראש.

באופן כללי, נראה כי גם החדש וגם Call of Duty: Black Ops שבדרך משתדלים להתפרש על כמה שיותר קבוצות שחקנים ולספק משהו שידבר אל כולם – שני המשחקים הללו יכללו מצבי משלהם בתקווה לכבוש קצת מקהל השחקנים העצום של PUBG ו-Fortnite, אך רק בתור מנה משנית למצבי משחק אחרים ומוכרים יותר שמטרתם להתאים למעריצים וותיקים יותר. האם זה המתכון הבטוח להצלחה? בחודש אוקטובר הקרוב נגלה את התשובות.

ההתחלה לא הייתה אידיאלית בלשון המעטה – אך נראה כי V מתחיל לצבור תאוצה חיובית בקרב הגיימרים


תגיות
Back to top button
Close
Close