ככה עושים זאת נכון: הכירו את דרישות המערכת המפורטות של Need for Speed למחשבים האישיים • HWzone
גיימינג

ככה עושים זאת נכון: הכירו את דרישות המערכת המפורטות של Need for Speed למחשבים האישיים

במפיצה EA חשפו את הדרישות של משחק המירוצים הטרי אשר יגיע לפלטפורמת ה- בחודש הבא, כשלשם שינוי יש הסבר על ההגדרות הניצבות מאחורי השמות דרישות מינימליות ודרישות מומלצות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כבר סיפרנו לכם ש-Need for Speed החדש הוא אחד ממשחקי ה-PC המסקרנים ביותר בסביבה מבחינתנו, לא רק מבחינת המשחקיות עצמה אלא גם תודות לתהליך "בישול" נוסף של כחמישה חודשים לו זכתה גירסה זו לעומת מקבילותיה עבור הקונסולות, משהו שבהחלט לא רואים בתחום בכל יום.

כעת, כשהכותר מתקרב להשקה, ב-EA החליטו לחשוף אילו מערכות חומרתיות יידרשו על מנת להפעיל אותו – והם עשו זאת בדרך הכי מוצלחת שראינו בזמן האחרון. הדרישות המינימליות שהגדירות בחברה אינן אמורפיות, אלא מוגדרות כאלו שאמורות לאפשר הרצה של משחק המירוצים בהגדרות גראפיות נמוכות, ברזולוציית 720p ובקצב של 30 פריימים בשנייה – מה שנותן לצרכנים דרך להבין ולהעריך את הביצועים שהם יקבלו עבור המערכת שלהם, והאם הביצועים האלה מקובלים עליהם מלכתחילה ומצדיקים רכישה של הכותר.

nfpc11

הדרישות המינימליות של Need for Speed כוללות מעבד Core i3-4130 כפול ליבה של אינטל או מקביל לו אשר מסוגל לספק ארבעה צינורות עיבוד (פיזיים או בשילוב של פיזי ווירטואלי, כמו במקרה של הדגם הספציפי המצויין), כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 750 Ti או מדגם HD 7850, זכרון RAM של 6GB או יותר ומערכת הפעלה מסוג 7, בגירסת 64 ביט, או חדשה ממנה.

דרישות המערכת המומלצות, שאיתן ניתן יהיה להפעיל (לכאורה) את המשחק בהגדרות גראפיות גבוהות, ברזולוציית 1080p ובקצב של 60 פריימים בשנייה, כולל זכרון RAM בנפח 8GB, מעבד מדגם Core i5-4690 מרובע ליבות של אינטל או מקביל לו וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 970 או מדגם R9 290.

nfpc

לקינוח, בחברה גם נתנו רשימה של בקרי הגה אשר ייתמכו רשמית בידי המשחק.

nfpc10

מבחינת הדרישות עצמן, נראה כי Need for Speed הוא המחשה נוספת לכותר שעבר התאמה ראויה, ומסוגל לתמוך במערכות וותיקות ובינוניות יחסית מצד אחד (אם כי דרישה ל-6GB של כמינימום היא מעט קשוחה לטעמנו), ולספק אתגר גם לחומרה העדכנית בשוק מהצד השני – מה שברור כעת יותר כשמוצהר בקול רם שדרישות מומלצות הן עבור רזולוציה של FullHD, ולא מעבר לה.

nfpc1

אז האם גירסת PC מלוטשת תוכל להיות זו שתציל את Need for Speed מודל 2015? ב-15 במרץ נוכל לבדוק, ולהחליט.


תגיות

2 תגובות

  1. מוזר שהם לא תומכים ב G25 שהוא כמעט זהה ל G27, גם אין תמיכה ל GT של לוג'יטק.

  2. כל עוד אין אילוץ "לשנמך" ל win10, דרישות גבוהות זה די נסבל

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close