זה היה בלתי נמנע: גם דיאבלו 4 ידרוש מהשחקנים חיבור קבוע לאינטרנט • HWzone
גיימינג

זה היה בלתי נמנע: גם דיאבלו 4 ידרוש מהשחקנים חיבור קבוע לאינטרנט

כמו קודמו, גם הפרק הבא בסדרת האקשן-תפקידים שנחשף זה עתה יתמוך במצב משחק לשחקן בודד – אך עדיין עם תנאי לחיבור קבוע אל שרתי החברה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


תעבור עוד שנה, ואולי גם שנתיים, עד ש-Diablo 4 יושק באופן רשמי – אבל כבר עכשיו בליזארד (Blizzard) מבהירה לנו כי למרות החזרה לשורשים בכל הנוגע לעיצוב ולמראה הבוגרים והמאיימים משהו של המשחק, היא לא תוותר על הדרישה לחיבור רשתי קבוע עבור השחקנים.

כל המשחקים שהושקו בפלטפורמת ה-Battle.net של בליזארד ושותפתה אקטיוויז'ן בתקופה האחרונה כוללים דרישה להזדהות ועדכון קבועים אל מול שרתי החברה, כולל מצבי משחק שמיועדים מראש לשחקן בודד, וזה משהו שעשוי ליצור לא מעט כאבי ראש עבור רוכשים לגיטימיים אשר סובלים מניתוקים תכופים בחיבור הרשתי, זמני שהות גבוהים שיפגמו בחוויית המשחק או פשוט מעוניינים לשחק הדרכים במקומות בהם אין חיבור זמין לאינטרנט.

משחק סולו בדיאבלו 4? תשכחו מזה

דיאבלו 4 יהיה משחק Battle.net, בדיוק כמו דיאבלו 3 לפניו, וככזה יתבסס על פעולות צד שרת בכדי לפעול, גם במצבים לשחקן יחיד וגם עבור שכלל אינם מעוניינים לתקשר ולשתף פעולה עם אחרים. קשה לטעון כי התפתחות שכזו לא הייתה צפויה, אך עתה אנחנו יודעים כי אין שום טעם לפתח תקוות או תיאוריות כלשהן בנושא. בליזארד היא מובילה בתחום הגיימינג בכל הנוגע להפיכתם של כותרים לרשתיים בלבד (ובכך גם מקטינה משמעותית את הסיכוי לפריצה והפצה פיראטית של יצירותיה), ולא מראה שום כוונה לסגת מהעמדה הזו בהמשך.

לבליזארד יש עוד הרבה מה לחשוף לנו במסגרת היצירה החדשה שלה – זוג דמויות נוספות שיהיו זמינות בעת ההשקה, למשל, וכנראה גם מידע נוסף אודות העולמות המשותפים המקוונים שאותם יחוו השחקנים

נותר לנו לקוות כי בבליזארד ידאגו לפריסה רחבה ואיכותית של תשתיות שרתים ברחבי העולם לקראת ההשקה החגיגית העתידית (וגם אחריה), שתסייע לכל מי שירכוש את דיאבלו 4 לזכות בחוויה המירבית והמיטבית.

נקווה שעד שנת 2020, או 2021, תשתית שירותי האינטרנט בארץ ופריסת שרתי ה-Battle.net יעברו שדרוגים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close