יותר מ-450 סיבות לחכות לו: רשימת הרכבים ב-Forza Horizon 4 נחשפה

כותר המירוצים הגדול של שנת 2018 אמור להכיל מבחר עשיר במיוחד, אשר נחשף מוקדם מהצפוי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Forza Horizon 4 מיועד להגיע לקונסולות ה- ולמחשבים מבוססי 10 רק בעוד ארבעה חודשים, אך מסתבר שמזמינים מוקדמים מקבלים את האפשרות להוריד למערכות שלהם את כלל קבצי הכותר, בנפח כולל של מעל 90 ג׳יגה-בייט (!) – ונבירה בהם מאפשרת להכיר מאות רבות של מכוניות בהן נוכל לנהוג ברחבי בריטניה.


מעריצים חרוצים של הסדרה המצליחה מבית מיקרוסופט ו-Playground Games הרכיבו רשימה שכולל. יותר מ-450 דגמי רכבים צפויים להיות זמינים במשחק כשזה יושק, עם דגמי יוקרה נחשקים מבית למבורגיני, פרארי, מקלארן, בוגאטי, מזראטי, פורשה, פגאני ואחרות לצד בחירות בלתי רגילות כמו לימוזינה יוקרתית ומוארכת, הרכב הקטן ביותר שנוצר אי פעם, מסחריות משנות השבעים ומשאיות מירוץ.

המשחק הבא עומד לכלול כמות רכבים גבוהה במעט מזו של Forza Horizon 3 – אך עדיין רחוקה משיאי הסדרה שנקבעו בידי Forza Motorsport 6 ו-Forza Motorsport 7

ניתן להעריך בזהירות כי רשימת רכבים זו עוד תשתנה בתקופה הקרובה, לפני השלמת הפיתוח של המשחק – ואולי תתפח ותהפוך למרשימה אף יותר. ניתן גם להעריך בוודאות כי הרשימה תתפח בסופו של דבר בעוד עשרות כלים עם השקתן של חבילות DLC למיניהן, כמו שראינו במשחקי Forza אחרים בעבר. כך או כך, גם במצב הנוכחי מדובר במבחר שהוא מהגדולים ביותר שבהם נתקלנו במשחק מירוצים, וכזה שמיועד להלהיב חובבים רבים של הז׳אנר.

נסיון העבר מכתיב כי תכני DLC יוכלו להוסיף מעל 100 אפשרויות בחירה נוספות למאגר בהדרגה – ולהפוך אותו למגוון ומעניין עוד יותר (למי שיהיו מוכנים לשלם עוד כמובן)

Forza Horizon 4 מתוכנן להגיע ב-2 באוקטובר 2018. האם אתם שוקלים לקנות אותו או שההיצע לא באמת מרשים אתכם? בואו לשתף בתגובות.