יום הולדת למתנקש הקירח: מבצעי גיימינג לסוף השבוע

בואו לקבל הנחות ברשת לרגל יום הולדתה של יוצרת סדרת Hitman והצעות מעניינות נוספות בימים הקרובים

הנחות מעניינות בהחלט עבור משחקים פופולריים מצפות לכם ביומיים הקרובים בחנות המקוונת של , עם התמקדות בכותרי הפעולה וההתגנבות של סדרת Hitman מבית המפתחת הדנית IO Interactive שחוגגת לה יום הולדת עשרים, מאותם הימים בהם החלה לעבוד על הפרק הראשון תחת השם Codename 47 שהפגיש אותנו עם אחד מהפרצופים, ובעיקר אחת מהקרחות, המפורסמות ביותר בעולם כולו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גרסת Game of the Year השלמה של Hitman המאותחל העדכני משנת 2016 נמכרת בעבור 65.82 שקלים חדשים, במקום מחיר מלא אשר מגיע למעל ל-200 שקלים – ועבור מעריצים גדולים באמת חבילת Essential Collection שכוללת את כל חמשת המשחקים הראשונים בסדרה זמינה במחיר של 38.45 שקלים בתור השלמה.

Hitman

מפתחת נוספת שמשחקיה זמינים בדילים שווים בסוף השבוע הזה היא Codemasters הבריטית שהכריזה לאחרונה על Dirt Rally 2.0 עבור תחילת השנה הבאה: F1 2018 המוצלח שהושק רק לפני כחודשיים זמין כבר עתה בהנחה של 40 אחוזים מהמחיר המלא, עם תג עלות של 135 שקלים חדשים, Dirt 4 משנה שעברה נמכר ב-56.23 שקלים ו-Dirt Rally המקורי והאהוב זמין ב-37.48 שקלים חדשים. משחקים אחרים מהעבר המפואר של החברה זמינים אף הם בהנחות של 75 אחוזים.

F1 2018

בנוסף, משחק הפעולה The Surge זמין במחיר של 47.6 שקלים חדשים, משחק הפעולה Lords of the Fallen מוצע במחיר 17.75 שקלים, כותר הפלטפורמה Child of Light יכול להיות שלכם ב-20.06 שקלים ואילו Shadow of the שהושק רק בחודש שעבר נמכר כבר עכשיו בהנחת שליש ממחירו – 148.46 שקלים חדשים.

Shadow of the Tomb Raider

לקינוח, בסוף השבוע הנוכחי תוכלו להוריד ולשחק בכותר האסטרטגיה Wars: Definitive Edition ללא תשלום – ואז גם לרכוש את המשחק לתמיד במחיר של 37.5 שקלים חדשים אם תרצו בכך.

Wars: Definitive Edition

לחצו כאן למעבר על עמוד המבצעים השלם

במקביל למבצעים של Steam, חבילת Humble Discovery Pack באתר מיזם ה- מאפשרת לכם ליהנות משישה משחקים במחיר כולל של 10 דולר: Kentucky Route Zero המהולל, משחק האסטרטגיה והניהול War for the Overworld יחד עם חבילת DLC שלו, Osiris: New Dawn, Tricky Towers, Phantom Brave ו-RWBY: Grimm Eclipse כולם במחיר של פחות מ-40 שקלים חדשים. תהנו!

Osiris: New Dawn

מצאתם עוד דילים שווים ברשת שאנחנו פספסנו? שתפו עם כולם בתגובות!